Niedziela, 22 kwietnia 2018. Imieniny Łukasza, Kai, Nastazji

„13” zaprasza na wystawę prac Mai Jarzębskiej

2017-04-20 13:08:38 (ost. akt: 2017-04-20 13:13:40)

Podziel się:

Galeria „13” mająca swoją siedzibę w Centrum Medycznym w Mławie przy ul. Żwirki 26 zaprasza na otwarcie wystawy prac plastycznych pt. „Człowiek zawsze mi bliski” autorstwa Mai Jarzębskiej. Wernisaż odbędzie się w piątek 21 kwietnia 2017r. o godz. 18.

Materiał prezentowany na wystawie liczy 20 prac, gdzie autorka ukazuje swoje fascynacje człowiekiem, jego anatomią, pięknem nie tylko zewnętrznym ale także obrazującym jego dusze. Choć większość prac to czarno białe rysunki wykonane ołówkiem, węglem, czasami kredką to dzieła wykonane idealnie przez Maje, gdzie dbałość o szczegóły nadają każdej pracy szczególnego uroku. Wystawę uzupełnia kilka kolorowych akwareli, inspirowanych japońską animacją, która aż do bólu odtwarza rzeczywistość.

W programie wernisażu będzie m.in. przedstawienie sylwetki i dokonań autorki, wywiad, konkursy, a wszystko to będzie okraszone śpiewem w wykonaniu uczennic Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia w Mławie – Wioletty Gorząch i Olgi Sobolewskiej, które zaprezentują utwory związane z tematyką wystawy. Nie zabraknie także słodkiego poczęstunku.

Wystawę można oglądać do 12 maja 2017r. od poniedziałku do soboty w godz. otwarcia przychodni. Zaprasza i poleca Janusz Dębski – opiekun Galerii „13”.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB