Niedziela, 24 czerwca 2018. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

WYGRAŁEM WALKĘ Z OTYŁOŚCIĄ DZIĘKI NATURHOUSE

2017-04-11 15:00:00 (ost. akt: 2017-04-18 18:37:15)

Podziel się:

ŻEGNAJ NADWAGO Od tych słów Pan Maciej rozpoczął walkę z otyłością. Efekt – całkowita zmiana żywieniowych przyzwyczajeń, rozbudzenie sportowych pasji, utrata 45 kg i podziw otoczenia.

15 lat nieskutecznej walki z nadwagą i efektem jo-jo zapewne załamałoby niejednego. 5 kg w dół, 7 kg w górę, bohaterowi nieodmienne towarzyszyła huśtawka wagi, co nie sprzyjało ani zdrowiu, ani dobremu samopoczuciu, ani tym bardziej wierze we własne możliwości. Dodatkowo pojawiło się groźne nadciśnienie tętnicze, które nadwagę z problemu estetycznego zamieniło w poważny problem zdrowotny. – To był ostatni moment przed czterdziestką, by wpłynąć na to jak wyglądam i jak się czuję. Zniechęcony wcześniejszymi dietami postanowiłem wejść do punktu Naturhouse i zasięgnąć porady. Na pierwszej wizycie, po mierzeniu i ważeniu dietetyczka spytała mnie: po co Pan przyszedł, na co odpowiedziałem: muszę zrobić ze sobą porządek – wspomina Pan Maciej.

Od samego początku bohatera zdziwiło, że mimo bycia na diecie musi jeść 5 posiłków dziennie. Nie do końca wierzył, że taka dieta przyniesie pożądane rezultaty. Pierwsze zgubione kilogramy wyprowadziły go z błędu. Przekonał się jak kolosalne znaczenie ma zmiana i regulacja pór posiłków. – Rano zwykle nie chciało mi się jeść, więc opuszczałem śniadanie, za to wieczorem i nocą, wprost przeciwnie, nadrabiałem zaległości z całego dnia i nie analizowałem zbytnio, co akurat znajduje się na moim talerzu – przyznaje Pan Maciej.

http://m.wm.pl/2017/03/orig/natur-house-78410903-372571.jpg

Bohater przyznaje, że kolosalne znaczenie miało wsparcie prowadzącej jego dietę pani dietetyk. Cotygodniowe wizyty i kontrola wagi działały bardzo mobilizująco. Podobnie komentarze znajomych i przyjaciół, którzy widząc ogromną zmianę w wyglądzie Pana Maćka nie szczędzili mu komplementów. Nie da się przecenić również korzyści zdrowotnych, podwyższone ciśnienie całkowicie się ustabilizowało, a sprawność fizyczna od lat nie była na takim poziomie.

Centrum Dietetyczne Naturhouse w Mławie mieści się przy ulicy Osiedle Młodych 23. Od 2015 roku pomagamy mieszkańcom naszego miasta i okolic w walce z kilogramami. Razem schudliśmy już prawie 1500 kilogramów! Dzięki sprawdzonej na całym świecie, metodzie opartej na prawidłowych nawykach żywieniowych i naturalnej suplementacji nasi klienci pozbywają się kilogramów bez efektu jojo.
Jeśli chcesz poznać szczegóły, od poniedziałku do piątku możesz nas odwiedzić w placówce lub uzyskać informacje pod numerem telefonu 506 358 920. Zapraszamy!