Sobota, 22 lipca 2017. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Lekkoatletyka. Powiatowe Biegi Przełajowe w Mławie

2017-04-10 11:20:22 (ost. akt: 2017-04-10 11:26:16)

Podziel się:

Ponad 500 zawodników wystartowało w Powiatowych Biegach Przełajowych w Mławie, rozegrano 16 biegów w kategorii szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w klasyfikacji indywidualnej dla najlepszych były medale i dyplomy, w drużynowej szkoły walczyły o Puchar Dyrektora MOSiR.

Szkoły podstawowe:
rocznik 2006: 1. Oliwia Młodzianowska- Wiśniewo, 2. Marlena Raczyńska- Wiśniewo, 3. Julita Błażkiwicz- Strzegowo, 4. Oliwia Kołakowska- Dębsk,
1. Igor Olszewski- SP 4, 2. Jan Śledziński- SP 4, 3. Rafał Strzelec- Radzanów, 4. Konrad Malczewski- SP 6.
rocznik 2005: 1. Wiktoria Kołakowska- Dębsk, 2. Natalia Napirska- Stare Kosiny, 3. Zuzanna Talarek- Stupsk, 4. Klaudia Koszewska- Dębsk,
1. Aleksander Olczak- SP 7, 2. Mateusz Zomkowski- Radzanów, 3. Jakub Morawski- SP 6, 4. Karol Szałkowski- Radzanów.
rocznik 2004: 1. Wiktoria Majewska- Stupsk, 2. Zuzanna Brzezińska- Radzanów, 3. Wiktoria Staśkiewicz- SP 4, 4. Aleksandra Jarosz- Stupsk,
1. Jakub Han- SP 6, 2. Konrad Kuciński, 3. Grzegorz Jędrzejak- SP 4, Filip Zalewski- SP 7.
Klasyfikacja drużynowa- dziewczęta: 1. SP Dębsk- 33pkt, 2. SP Stupsk- 30, 3. SP nr 7- 19, 4. SP Wiśniewo- 18.
chłopcy: 1. SP nr 7- 43, 2. SP nr 4- 38, 3. SP nr 6- 29, 4. SP Radzanów.

Szkoły gimnazjalne:
rocznik 2003:1. Gabriela Goschorska- G. nr 2, 2. Kinga Rogowska- Dębsk, 3. Weronika Kaczmarczyk- G. nr 1,
1. Kacper Robaczewski- Lipowiec, 2. Fabian Pawlicki- Szreńsk, 3. Wiktor Ogrodowczyk- G. nr 1,
rocznik 2002: 1. Sandra Lemanek- Wiśniewo, 2. Natalia Zawadzka- G. nr 1, 3. Patrycja Nadolska- Stupsk,
1. Dawid Miksza- G. nr 1, 2. Alan Żbikowski- Wieczfnia, 3. Alan Sadolewski- G. nr 1,
rocznik 2001: 1. Karolina Sowińska- Stupsk, 2. Patrycja Szafirska- Szreńsk, 3. Aleksandsra Zaręba- Stupsk,
1. Dawid Witkowski- Stupsk, 2. Jarosław Chrostowski- G. nr 1, 3. Piotr Białoskurski- Radzanów,
Klasfikacja drużynowa- dziewczęta: 1. G. Wiśniewo- 39, 2. G. Stupsk, 3. G. nr 2- 32, 4. G. nr 1- 29,
chłopcy: 1. G. nr 1- 55, 2. G. nr 2- 33, 3. G. Radzanów- 23, 4. G. Stupsk- 22.

Szkoły ponadgimnazjalne:
rocznik 2000: 1. Anna Kwiatkowska- ZS nr 1, 2. Ola Pacuska- ZS nr 2, 3. Sandra Woźnicka- ZS nr 3,
1. Filip Kwiesielewicz- LO Radzanów, 2. Mateusz Jaskulski- I LO Mława, 3. Michał Osowski- ZS nr 2,
rocznik 1999 i st: 1. Aleksandra Kowalska- Kat. LO, 2. Aleksandra Liszewska- I LO, 3. Oliwia Kaszuba- I LO,
1. Kamil Grendziński- ZS nr 1, Paweł Pawlicki- ZS nr 1, 3. Hubert Żółtowski- LO Radzanów.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB