środa, 20 czerwca 2018. Imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała

Udany rewanż Sądu Rejonowego nad Urzędem Skarbowym

2017-03-23 13:50:57 (ost. akt: 2017-03-23 13:59:02)

Autor zdjęcia: Kręgielnia Planeta

Podziel się:

Do bardzo dobrego pojedynku doszło pomiędzy Sądem Rejonowym a Urzędem Skarbowym. Zespoły zmierzyły się w finale ubiegłorocznej edycji, kiedy to lepszy był Urząd Skarbowy.

W tej edycji spotkali się już w półfinale. Do ósmej kolejki mecz był bardzo wyrównany. W dziewiątej kolejce świetną dyspozycję zaprezentował się Olgierd Zimnowocki który rzucił dla swojego zespołu 196 p. i tym samym zapewnił awans Sądowi w Finale Czwartej edycji Ligi Urzędowej. Sąd ostatecznie wygrał 596 do 573.

W drugim półfinale Mławska Hala Sportowa podejmowała Gminę Wieczfnia Kościelną. Do piątej kolejki MHS prowadził czterdziestoma punktami i był jedną nogą w finale ,jednak kolejne kolejki zdecydowanie zaczęli wygrywać zawodnicy z Gminy Wieczfnia Kościelna. Po dziewiątej kolejce to właśnie Wieczfnia objęła prowadzenie i nie oddała go do końca meczu wygrywając 561 do 512. W finale Wieczfnia zagra z Sądem Rejonowym natomiast Urząd Skarbowy z MHS zagrają o trzecie miejsce.

W klasyfikacji indywidualnej mężczyzn na pierwszym miejscu Paweł Koronowski z Urzędu Skarbowego ze średnią 170,1. Drugie Miejsce zajmuje Olgierd Zimnowodzki ze średnią 159,9 trzecie miejsce zajmuje Bogdan Mórawski z Gminy Wieczfnia Kościelna (158 średnia).

W klasyfikacji indywidualnej Kobiet pierwsze miejsce Katarzyna Tobolska (126,2 Urząd Skarbowy) drugie miejsce przypadło Grażynie Han 125,8 a trzecie Ninie Sztubie-Wieczorek 125,5 obie panie z Urzędu Pracy.

Źródło: Kręgielnia Planeta

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB