środa, 25 kwietnia 2018. Imieniny Jarosława, Marka, Wiki

Ferie w Gminnej Bibliotece Publicznej w Stupsku

2017-02-18 12:00:00 (ost. akt: 2017-02-17 14:42:40)

Autor zdjęcia: GBP Stupsk

Podziel się:

Zajęcia integracyjne w bibliotece trwały od 13 do 16 lutego. Były to bardzo intensywne cztery dni wspólnej zabawy.

Pierwszego dnia dzieci robiły maseczki i czapeczki karnawałowe, które później wykorzystały podczas balu. Na zakończenie obejrzały spektakl w wykonaniu teatru "Maska" z Krakowa. Spektakl pod nazwą "Wyobraźnia jest ukryta w bibliotekach" wszystkim bardzo się podobał. W sposób bardzo dostępny i humorystyczny maluchy dowiedziały się, czym grozi nie czytanie książek.
Kolejne dni ferii upłynęły również bardzo intensywnie i szybko.

We wtorek wizytę w bibliotece złożyli policjanci. Opowiedzieli, jakie trzeba spełnić zasady, aby ferie były bezpieczne. Sierż. sztab. Aneta Prusik podczas spotkania wielokrotnie przestrzegała dzieci przed czyhającymi na nie niebezpieczeństwami i co trzeba zrobić, aby je uniknąć. Na koniec, każdy uczestnik otrzymał odblaskowy breloczek, dzięki któremu będziemy widoczni na drodze. Po spotkaniu przyszedł czas na wspólną zabawę. Ogromną atrakcją i zabawą okazało się wspólne robienie gry planszowej "Jak bezpiecznie dotrzeć do szkoły".

Na koniec nasz dzielnicowy mł. asp. Krzysztof Szymański przeczytał dzieciom bajkę pt. „Franklin i superbohater”. W środę dzieci bawiły się na balu karnawałowym. Jak na bal przystało był też słodki poczęstunek. Ostatniego dnia wspólnych ferii biblioteka zamieniła się w salę kinową. Dzieci oglądały film "Jak ukraść księżyc". - Sądząc po reakcji dzieciaków myślę, że wszystkim bardzo się podobało. Chciałabym również bardzo podziękować za pomoc w przeprowadzeniu i organizacji ferii pani Annie Olkowskiej – mówi Elżbieta Mizerska, dyrektor GBP.

Źródło: GBP Stupsk

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB