środa, 24 kwietnia 2024. Imieniny Bony, Horacji, Jerzego

Tenis stołowy. Szósty turniej GP w Mławie

2017-02-13 14:05:43 (ost. akt: 2017-02-13 14:25:42)

Autor zdjęcia: Zdzisław Breński

W sobotę 28 stycznia w szóstym turnieju tenisa stołowego rozgrywanego w ramach VIII Edycji GP Amatorów o Puchar Dyrektora MOSiR zwyciężył działdowianin Marcin Łączyński, który w finałowym pojedynku pokonał Kamila Jurkiewicza. W młodszej kategorii czwarte zwycięstwo zanotował Jakub Tomczykowski.

Mimo porażki Kamila Jurkiewicza w finale, mławianin prowadzi w klasyfikacji generalnej po sześciu turniejach. Marcin Łączyński awansował na drugie miejsce i wyprzedza Pawła Szmila, który w meczu o półfinał przegrał ze Zbigniewem Gołębiewskim. W młodszej kategorii czwarte zwycięstwo odniósł Jakub Tomczykowski, który w finale pokonał Kacpra Zaborowskiego, trzecie miejsce zajął Filip Chmielewski.