Poniedziałek, 17 grudnia 2018. Imieniny Jolanty, Łukasza, Olimpii

Zaproszenie na wernisaż wystawy "Miasto"

2017-02-08 11:27:02 (ost. akt: 2017-02-08 11:28:37)

Podziel się:

Związek Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej oraz Miejski Dom Kultury w Mławie zapraszają na wernisaż wystawy fotografii Roberta Bartosewicza. Ekspozycja zatytułowana „Miasto” liczy 27 prac.

Autor prezentuje między innymi Warszawę nocą. Ale w MDK-u zainteresowani zobaczą także fotografie z Modlina oraz Valletty – stolicy urokliwej Malty.

Impreza rozpocznie się w piątek 17 lutego o godz. 17.00 w Miejskim Domu Kultury w Mławie – w galerii „Foyer”.

Robert Bartosewicz jest rodowitym mławianinem. Tu ukończył I Liceum Ogólnokształcące. Potem studiował teologię na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Studia podyplomowe w zakresie doradztwa zawodowego ukończył w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie.

Od 2006 do 2012 r. pracował w „Głosie Mławy”. Od 2013 r. jest dziennikarzem „Nowego Kuriera Mławskiego”. Współpracuje z „Gościem Niedzielnym”. To właśnie w mediach po raz pierwszy zetknął się z fotografią, gdzie uprawia przede wszystkim gatunek reporterski. Podczas pracy fotografowanie przerodziło się w pasję. Swoje hobby realizuje od kilku lat. Robert na swoich zdjęciach uwieczniał już krajobrazy, pejzaże, architekturę i oczywiście ludzi.Od niedawna zajmuje się też fotografią ślubną.

Poza Związkiem Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej, należy również do Mławskiego Klubu Fotograficznego i Lidzbarskiego Klubu Fotograficznego. Poza fotografią interesuje się jeszcze m.in. psychologią i szeroko rozumianym życiem społecznym i politycznym. Na swoim koncie ma fotograficzne wystawy zarówno indywidualne, jak i zbiorowe.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB