Poniedziałek, 27 lutego 2017. Imieniny Gagrieli, Liwii, Leonarda

Zawody z udziałem zawodników z Mławy, Radzanowa i Gruduska

2017-02-08 10:44:18 (ost. akt: 2017-02-08 11:07:38)

Podziel się:

4.02.2017 w Działdowie na Hali Sportowej odbyły się 21 Mistrzostwa Warmii i Mazur. W zawodach wystartowało 278 zawodników i zawodniczek z 17 miejscowości: Lidzbark, Żuromin, Radzanów, Przasnysz, Płońsk, Toruń, Działdowo, Nidzica, Mława, Chełmża, Koło, Nasielsk, Brodnica, Nowe Miasto Lubawskie, Grudusk.

Rozegrano 3 konkurencje w każdej z kategorii wiekowych. Układów formalnych, walk miękkim kijem, walk semi contact oraz technik szybkościowych. W konkurencji układów miejsca na podium zdobyli:
Młodzik chłopiec 2 – 1 Cup 1. Symeon Grzebski Nidzica 2. Marcel Czarnomski Działdowo 3. Jan Szarwiła Działdowo
Młodzik chłopiec 6-5 Cup 1. Łobodziński Wiktor Nidzica 2. Dawid Waleryś Płońsk 3. Wróblewski Michał Mława
Młodzik chłopiec 8 Cup 1. Kacper Rychlik Radzanów 2. Michał Sobociński Toruń 3. Witold Fronczak Płońsk
Młodzik chłopiec 7 Cup 1. Krystian Jankowski Nasielsk 2. Robert Pawlak Koło 3. Piotr Antosiak Płońsk
Młodzik dziewczynka 4 Cup-4 Dan 1. Olga Nowińska Lidzbark 2. Dominika Rak Nidzica 3. Aleksandra Cichoń Żuromin
Młodzik Dziewczynka 8 – 5 Cup 1. Liliana Podkańska Koło 2. Dominika Brzozowska Działdowo 3. Amelia Kunicka Nidzica
Młodzik chłopiec 4-3 Cup 1. Opałka Zygmunt Płońsk 2. Ziętkowski Aleksander Działdowo 3. Czerwiec Wojciiech Działdowo
Kadet Dziewczynka/kobieta 10-9 Cup 1. Natalia Klimkowska Grudusk 2. Kamińska Oliwia Chełmrza 3. Kamińska Liliana Chełmża
Kadet chłopiec 2 Cup-4 Dan 1. Rydzewski Wiktor Mława 2. Oskar Bonisławski Radzanów 3. Adam Ślubowski Przasnysz
Kadet chłopiec 10-9 Cup 1. Aleksander Wiśniewski Nowe Miasto Lubawskie 2. Jan Dembek Nowe Miasto Lubawskie 3. Jakub Wolski Nowe Miasto Lubawskie
Junior młodszy dziewczynki/kobiety 1-4 Dan 1. MAranowska Aleksandra Mława 2. Kwiatkowska Oliwia Działdowo 3. Klaudia Magdalińska Mława
Junior młodszy chłopiec/mężczyzna 2 Cup – 4 Dan 1. Matoblewski Patryk Płońsk 2. Korzeniowski Piotr Nidzica 3. Więcławski Kacper Płońsk
Junior, junior młodszy dziewczynka/ chłopiec 10 Cup 1. Kacper Figura Płońsk 2. Hubert Dąbrowski Brodnica 3. Adam Gruda Płońsk
Junior, Junior młodszy 4 – 1 Cup 1. Kinga Nowińska Lidzbark 2. Ślubowska Julia Przasnysz 3. Emilia Opałka Płońsk
Kadet Dziewczynka /Kobieta 8 – 5 Cup 1. Zuzanna Kochanowska Toruń 2. Iga Wrzeszczyńska Działdowo 3 Martyna Tylmanowska Chelmża
Kadet chłopiec/dziewczynka 6 – 3 Cup 1. Maja Brzozowska Nidzica 2. Konrad Kozłowski Toruń 3. Jakub Jędrzejewski Płońsk
Kadet Chłopiec 8 – 7 Cup 1 Olaf Jasiński chełmża 2.Wojciech Sobociński Toruń 3. Jan Węgrzyn Chemża
Kadet dziewczynka 2Cup -4 Dan 1. Jasińska Helena Działdowo 2. Kornelia Turowska Żuromin 3. Zofia Sokołowska Płońsk
Junior młodszy dziewczynka/ kobieta 6-5 Cup 1. Martyna Szostek Płońsk 2. Dagmara Jędrzejewska Płońsk 3. Sabina Zdunek Działdowo
Junior, Junior młodszy 6-3 Cup 1. Suchowiecki Kacper Przasnysz 2. Majewski Michał Toruń 3. Ejnik Mateusz Żuromin
Senior, Supersenior mężczyzna 1. Daniel jankowski Chełmża 2. Michał Celarek Chełmża 3. Michał Lasota Działdowo
Super Senior kobieta/mężczyzna 5-6 Cup Żaneta Litke Przasnysz 2. Paweł Zalewski Nasielsk 3. Marta Maranowska Mława.

W kategorii Walk Bong MAtsogi (walka miękkim kijem):
Kadet chłopiec/meżczyzna +155 cm 1. Jan Węgrzyn Chełmża 2. Jeży tyniecki Przaasnysz 3. Adrian Jankowski NAasielsk
Młodzik Dziewczynka – 135 cm 1. Zofia Nałkowska Płońsk 2 Oliwia Stankiewicz Płońsk 3. Alicja Patoka Działdowo
Młodzik młodszy chłopiec/mężczyzna -125 cm 1. Julian Seklecki Lidzbark 2. Oliwer Rykaczewski Lidzbark 3. Mikołaj Żulewski Działdowo
Młodzik dziewczynka/kobieta -115 1. Zofia Mączkowska Nowe Miasto Lubawskie 2. Paulina Węgrzynowska Działdowo 3 Wiktoria Młynarska Lidzbark
Młodzik młodszy chłopiec – 115 cm 1. Michał Cejman Działdowo 2. Maurycy Bosiak Toruń 3. Olaf Golanko Grudusk
Młodzik młodszy chłopiec - 115 cm 1. Igor Napiórkowski Działdowo 2.Mikołaj Raniszewski Lidzbark 3, Aleksander Wierzbicki Toruń
Młodzik młodszy chłopiec -125 cm 1. Michał Świątek Działdowo 2. Dawid Waleryś Płońsk 3. Oliwier Sobiewski Działdowo
Młodzik chłopiec 15-8 Cup -145 cm 1. Michał Sobociński Toruń 2. Filip Smoliński Grudusk 3 Szymon Zgliczyński Płońsk
Młodzik chłopiec mężczyzna -145 cm 7 Cup – 4 Dan 1. Piotr Antosik Płońsk 2. Wiktor Łobodziński Nidzica 3. Symeon Grzebski Nidzica
Młodzik dziewczynka/kobieta + 145 cm 1. Liliana Podkańska Koło 2. Malwina Dąbrowska Nasielsk 3 Julia Morawska Grudusk
Młodzik chłopiec -135 1. Zygmunt Opałka Płońsk 2. Jakub Białoskórski Mława 3. Marcel Czarnomski Działdowo
Młodzik młodszy dziewczynka -135 cm 1. Amelia Smolińska Grudusk 2. Ada Tomaszewska Grudusk 3 Antonina Tyniecka Przasnysz
Młodzik młodszy chłopiec -135 cm 1. Julek Pawłowski Działdowo 2. Kacper Urbański Działdowo 3. Kajetan Pietruszka Działdowo
Młodzik mężczyzna – 125 cm 1. Krzysztof Soblewski Grudusk 2 Michał Rudnicki Grudusk 3. Oskar Tański Grudusk
Młodzik dziewczynka -125 cm 1. Daria Kolk Działdowo 2. Magdalena Machałowska Działdowo 3. Karina Opałka Płońsk
Kadet chłopiec -135 cm 1. Gawarzycki Łukasz Działdowo 2. Rydzewski Wiktor Mława 3. Piotr Szarwiła Działdowo
Kadet Dziewczynka -145 cm 1. Maria Nowacka Mława 2. Martyna Tylmanowska Chełmża 3. Zofia Marcinkowska Toruń.
Kadet chłopiec mężczyzna - 155 cm 1. Konrad Kozłowski Toruń 2. Dawid Świątek Działdowo 3. Wojciech Sobociński Toruń
Kadet chłopiec/mężczyzna -145 cm 1. Jakub Jędrzejewski Płońsk 2. Daniel Abramek Chełmża 3. Oskar Bonisławski Radzanów
Kadet dziewczynka/kobieta -155 cm 1. Kornelia Turowska Żuromin 2. Iga Wrzewszczyńska Działdowo 3. Helena Jasińska Działdowo
Młodzik młodszy chłopiec męzczyzna 0-10 Cup - 125 cm 1. Nikodem Patorski Żuromin 2. Mateusz Miłoszewski Grudusk 3. Mateusz Banaszek Przasnysz
Młodzik młodszy dziewczynka – 125 cm 1. Anna Kwiatkowska Przasnysz 2. Natalia Łozińska Lidzbark 3. Nikola Majewska Mława
Młodzik chłopiec mężczyzna – 135 cm 1. Szarwiła Jan Działdowo 2. Aleksander Zientkowski Działdowo 3. Vladyslav Ustich Działdowo
Młodzik młodszy dziewczynka -125 cm 1. Liliana Olszewska Mława 2. Marta Obojska Płońsk 3. Oliwia Chimkowska Działdowo
Młodzik chłopiec mężczyzna – 145 cm 1. Aleksander Kowalczyk Przasnysz 2. Igor Dąbrowski Przasnysz 3. Adam Korpusik Działdowo
Młodzik dziewczynka/kobieta -145 cm 1. Olga Nowińska Lidzbark 2. Aleksandra Cichoń Żuromin 3. Dominika Brzozowska Działdowo
Kadet dziewczynka + 155 cm 1. Kinga Budkiewicz Koło 2. Maja Brzozowska Nidzica 3. Natalia Sobolewska Grudusk
Kadet chłopiec -155 cm 1. Januszewski Igor Lidzbark 2 Łoziński Dawid Lidzbark 3. Artur Napórkowski Działdowo

W walkach przerywanych Semi Contact:
Senior -70 kg 1. Karol Laskowski Działdowo 2. Marcin Celarek Chełmża 3. Artur Obrębski Działdowo
Senior / supersenior +90 kg 1. Sławomir Tejkowski Chełmża 2 Daniel Jankowski Chełmża 3. Paweł Zalewski Nasielsk
Junior / senior kobieta -55kg 1. Justyna Szatkowska Mława 2. Klaudia Magdalińska Mława 3. Alesandra Karwacka Płońsk
Junior Chłopiec / Mężczyzna + 80 Kg 1. Mateusz Biegański Działdowo 2. Cezary Materski Mława 3. Jacek Korpusik Działdowo
Junior młodszy chłopiec +66 kg 1. Śmigielski Mateusz Płońsk 2. Mikołaj Brużdziak Przasnysz 3. Kacper Węcławski Płońsk
Junior Młodszy dziewczynka/ kobieta -60 kg 1. Nowińska Kinga Lidzbark 2. Jędrzejewska Dagmara Płońsk 3. Szostek Martyna Płońsk, Julia Ślubowska Przasnysz
Junior Młodszy chłopiec/mężczyzna – 45 kg 1. Kacper Figura Płońsk 2. Szymon Liszewski Żuromin 3. Suchowiecki Kacper Przasnysz.
Junior młodszy dziewczynka/kobieta +60 kg 1. Oliwia Kwiatkowska Działdowo 2. Sylwia Więckiewicz Mława 3. Marta Kaczmarczyk Działdowo
Junior młodszy chłopiec mężczyzna -60 kg 1. Matoblewski Patryk Płońsk 2. Ejnik Mateusz Żuromin 3. Bejgert Karol Działdowo

Techniki Szybkościowe

Młodzik Młodszy 1. Kajetan Pietruszka Działdowo 2. Nikodem Potorski Żuromin 3. Olaf Golanko Grudusk
Młodzik 1. Filip Smoliński Przasnysz 2. Vladyslav Ustich Działdowo 3 . Bartosz Ziemaniecki Koło
Młodzik Młodszy + 6 Cup – 1. Konrad Czapliński Żuromin 2. Szymon Grzegorczyk Działdowo 3. Igor Kłosowski Lidzbark

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB