Niedziela, 17 lutego 2019. Imieniny Donata, Gizeli, Łukasza

Radzanów - Lipowiec. Rekordowa zbiórka w gminach

2017-01-18 12:03:24 (ost. akt: 2017-01-18 12:55:45)

Autor zdjęcia: ZS w Radzanowie

Podziel się:

25 Finał WOŚP w Radzanowie i Lipowcu Kościelnym przeszedł do historii. 15 stycznia w obydwu miejscowościach zebrano rekordowe kwoty.

Rekord
w Radzanowie

Finał największej orkiestry świata w Radzanowie odbył się w hali sportowej Zespołu Szkół. Atrakcji nie brakowało. Impreza cieszyła się sporym zainteresowaniem. - Zebraliśmy ponad 12 tysięcy 300 złotych. Gramy już trzeci raz i to jest najwyższa kwota jaką udało nam się zgromadzić – informuje Witold Okumski, dyrektor ZS w Radzanowie. Podkreśla aktywność dzieci i młodzieży szkolnej. Nad wszystkim czuwała koordynatorka - pedagog szkolna Aldona Nowocińska z pomocą Przemysława Pakuszewskiego – kierownika hali sportowej oraz pracowników ośrodka kultury wraz z dyrektor Anitą Ziółkowską. - Impreza w moim przekonaniu znakomicie pokazała, że można się wspólnie bawić i pomagać innym – dodaje Okumski.

12 tysięcy
w Lipowcu


W Lipowcu Kościelnym podczas finału WOŚP zebrano 12 tysięcy 606 złotych. To ponad tysiąc złotych więcej niż w roku poprzednim. Impreza i kwestowanie przebiegły bez większych problemów. - Frekwencja zadowalająca, występy artystyczne i pozostałe atrakcje przyjęto bardzo pozytywnie. Dziękujemy za hojność. Serdeczne podziękowania dla wszystkich wolontariuszy i tych, którzy pomagali w przygotowaniach do tegorocznego finału – dziękuje Karolina Chojnacka, dyrektor GCKSiR w Lipowcu K. Iwona Łazowa


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Iwona Łazowa

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB