Sobota, 26 maja 2018. Imieniny Eweliny, Jana, Pawła

Oferta zajęciowa domu kultury. Idź i odkryj swoją pasję

2016-10-07 15:38:33 (ost. akt: 2016-10-07 15:40:44)

Autor zdjęcia: Archiwum MDK

Podziel się:

Zajęcia taneczne, plastyczne i gra na instrumentach – to tylko część obecnej oferty Miejskiego Domu Kultury w Mławie. Na niektóre zajęcia brakuje już wolnych miejsc, na inne – wciąż można się zapisywać.

Miejski Dom Kultury w Mławie wciąż ma wolne miejsca na zajęcia taneczne. Zainteresowani mogą się zapisywać m.in. na warsztaty tanga argentyńskiego. Jest to propozycja dla starszej młodzieży oraz osób dorosłych, którzy chcą od podstaw poznać tajniki tego pięknego tańca. Lekcje prowadzi doświadczona para taneczna. Dorośli mławianie mogą się zapisywać jeszcze na taniec towarzyski. Dla samych pań natomiast dom kultury proponuje burleskę – styl taneczny łączący różne techniki, które mają pomóc odkryć kobiecość i poczuć się pewniej ze swoim ciałem. Dość ciekawie brzmi inna oferta dla płci pięknej, o prostej nazwie „MDK dla kobiet”. W tym przypadku pracownicy domu kultury podkreślają, że chodzi o stworzenie przyjaznej przestrzeni dla uczestniczek zajęć. Natomiast to, w jakim charakterze będą chciały działać kobiety, zależy już od ich inwencji i inspiracji. Panie same też mają znaleźć nazwę na określenie swojej działalności czy grupy.

Warsztaty
fotograficzne

W MDK-u wciąż można się zapisać na warsztaty fotograficzne. Tu zainteresowani zdobędą wiedzę m.in. na temat poprawnego naświetlania zdjęć i prawidłowej obsługi aparatu fotograficznego. Co ważne, zajęcia odbywają się nie tylko w pomieszczeniach domu kultury, ale także w plenerze. Instruktorzy mają też coś dla osób lubiących zadbać o swoją kondycję i sylwetkę. Folkness to nowatorska forma, będąca alternatywą dla zumby, fitness i aerobiku. Organizatorzy zaznaczają, że uczestnicy zajęć mogą liczyć na ruch i taniec bazujący na krokach i figurach polskich tańców. Dom kultury ma jeszcze miejsca na zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży. To propozycja dla osób chcących poznać różne techniki malarskie i opanować podstawy rysunku. To oczywiście nie cała oferta MDK-u. Szczegółowo z nią można się zapoznać na stronie mdkmlawa.com. Dodajmy, że zaprezentowane tu zajęcia nie są bezpłatne, jednak uczestnictwo w nich nie wiąże się z dużymi kosztami. Każdy zainteresowany może się zapisywać telefonicznie lub osobiście – w recepcji domu kultury. Robert Bartosewicz

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB