Czwartek, 24 maja 2018. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

Tenisiści na wycieczce

2016-09-01 10:11:00 (ost. akt: 2016-09-01 10:15:41)

Autor zdjęcia: Towarzystwo Sportowe Relaks[

Podziel się:

Wielką frajdę dla dzieci i młodzieży uczestniczących w akcji lato z tenisem sprawił zarząd Towarzystwa Sportowego Relaks w postaci jednodniowej wycieczki do Ciechanowa w dniu 29 sierpnia 2016r.

Bogaty program obejmował m.in. wspólny trening na obiektach klubu tenisowego „Perun”, zapoznanie się z historią Ciechanowa oraz zwiedzanie najstarszych i najciekawszych zabytków miasta takich jak Zamek Książąt Mazowieckich, Ratusz, Browar, Farskie Góry, Kościoły wraz z otoczeniem, zabytkowe kamieniczki a także urokliwe miejsca Ciechanowa np. zespół przyrodniczo-krajobrazowy „Doliny Rzeki Łydyni” czy stawy przy ul. Gostkowskiej. Uczestnicy wycieczki odwiedzili także biuro i studio „Katolickiego Radia Diecezji Płockiej” oraz zapalili przy pomniku Jana Pawła II światełko pamięci. Był także czas na odpoczynek, obiad i pyszne lody.
W wycieczce wzięli udział Maja i Paweł Witkowscy, Adaś Wojtala, Julia Zalewska, Przemek Bańczyk, Weronika Kwiatek, Kacper Kaczkowski oraz Adaś Welsand.
Wyjazd zorganizował i oprowadził po Ciechanowie Janusz Dębski, opiekun szkółki i regionalista. Źródło: Towarzystwo Sportowe Relaks

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB