Piątek, 26 kwietnia 2024. Imieniny Marii, Marzeny, Ryszarda

Jeden punkt Korony Szydłowo

2016-08-18 14:32:21 (ost. akt: 2016-08-18 14:34:00)

Na inaugurację nasze zespoły miały wymagających przeciwników, tylko zespół Korony Szydłowo wywalczył jeden punkt. Po bramce Piotra Karpińskiego zremisował z Soną Nowe Miasto. Pozostałe zespoły przegrały na własnym boisku, Wieczfnianka ze Żbikiem i GKS Strzegowo z Troszynem.

Zdzisław Breński
mbrenski@wp.pl

Korona Szydłowo- Sona Nowe M. 1:1

Podopieczni Włodzimierza Gorczycy w premierowym występie przed własną publicznością zremisowali z ubiegłorocznym wicemistrzem Soną Nowe M. W 7' dośrodkowanie Bartkowskiego z lewej strony, piłka po strzale Głowackiego przechodzi obok bramki. W 24' błąd naszej defensywy, Ernest ogrywa Węgierskiego i strzela do pustej bramki. W 40' Bartnikowski strzela z dystansu, piłka mija światło bramki. Nerwowo robi się na boisku, rwane akcje dużo niepotrzebnych fauli, zaostrza się gra. Sędzia upomina zawodników żółtymi kartkami. Po jednym z fauli w 73 ' w polu karnym na M. Kowalskim, sędzia wskazał na jedenasty metr. Pewnym egzekutorem był Karpiński, który doprowadził do remisu. W 81' Głowacki w polu karnym strzela obok bramki, w 83' D. Kowalski strzałem z dystansu próbował zmienić wynik spotkania. W najbliższą sobotę 20 sierpnia o godz. 17.00 na boisku w Szydłowie dojdzie do spotkania derbowego, rywalem będzie beniaminek GKS Strzegowo.

Korona: Węgierski- D. Kowalski, Lemanek, Kieczmer, Kłos- M. Kowalski, Głowacki, Karpiński, Bartkowski (46' Walasiński)- Małecki (46' Bartoszczyk), Bartnikowski.

Wieczfnianka- Żbik Nasielsk 0:3

Nie najlepiej wypadła inauguracja we Wieczfni Kościelnej, miejscowa Wieczfnianka przegrała na własnym boisku ze Żbikiem Nasielsk. Pierwsza połowa bez bramek, gra toczyła się w większości w środku pola. Trudno było się przedostać pod bramkę rywala. Najlepsze sytuacje mieli w 26' Melchinkiewicz strzelił przewrotką minimalnie nad poprzeczką, w 28' Kołakowski nie wykorzystał błędu obrońcy Żbika, strzelił obok bramki. W 31' Kubik broni groźny strzał napastnika gości. Dwukrotnie okazji nie wykorzystał Melchinkiewicz, przy pierwszej po dośrodkowaniu Harzyńskiego, przy drugiej po zagraniu Dziubińskiego wzdłuż bramki. W 60' udana interwencja Kubika, w minutę później kontra naszego zespołu, Melchinkiewicz mija się z piłką. Niewykorzystane sytuacje zemściły się i w 73' po błędzie naszej defensywy goście wychodzą na prowadzenie. W 75' Melchinkiewicz ponownie z 11 metrów nie trafił w piłkę. W 83' po strzale Dąbrowskiego z dystansu piłka przechodzi obok bramki. Za to goście w 84' podwyższają na 2:0. W 90' po kolejnym błędzie naszej defensywy goście strzelają trzeciego gola.

Wieczfnianka: Kubik- Palewski, Borkowski, Trzciałkowski (85' Półkoszek), Harzyński- Kołakowski, Dąbrowski, Król, Dziubiński (69' Mazurkiewicz)- Rutkowski, Melchinkiewicz.

GKS Strzegowo- KS CK Troszyn 0:3
Podopieczni Włodzimierza Kownackiego przegrali w premierowym występie przed własną publicznością z Troszynem. W pierwszej połowie nasz zespół stworzył sytuacje pod bramką rywala, w decydujących momentach zawodzili pod bramką. W 22' po dośrodkowaniu Ł. Lubińskiego do bramki nie trafił Wierzbicki, w 35' podanie od Wareckiego, jednak Zadrożny nie wykorzystał okazji, z 7 metrów nie potrafił pokonać bramkarza gości. W 38' podanie Jakubowskiego wzdłuż bramki, po strzale Wareckiego piłka tylko otarła się o słupek. Za to goście w 45' strzelają nam bramkę do szatni. W 65' po strzale Wierzbickiego słupek ponownie ratuje zespół z Troszyna. W 75' prostopadłe zagranie Wareckiego do Wierzbickiego, który nie popisał się celnym trafieniem. W drugiej połowie goście dwukrotnie pokonali naszego bramkarza.

GKS Strzegowo: Bartosiewicz- Kobielski (80' Miszczyński), Gawryszewski (25' Racki), Borucki, Gosik- Jakubowski, Wierzbicki, Warecki, Ł. Lubiński- Pauba (S. Lubiński), Zadrożny (60' Dudziński).
Pozostałe wyniki 1 kolejki:
Orzyc- Iskra 3:2, Wkra B.- Korona O. 1:2, Tęcza O.- Nadnarwianka 1:2, Boruta- Makowianka 1:3, Wkra Ż.- Wkra S. 1:0.