Siatkówka. Grand Prix w Mławie i Lipowcu Kościelnym

2016-08-06 12:00:00 (ost. akt: 2016-08-05 14:54:53)

Autor zdjęcia: Zdzisław Breński

Podziel się:

W lipcu organizowane były turnieje siatkówki plażowej w ramach Grand Prix w Mławie, Lipowcu Kościelnym i Szreńsku. Z frekwencją nie było najlepiej, w Mławie oraz Lipowcu startowały tylko dwie pary.

Na boiskach w Mławie na drugi Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Dyrektora MHS zgłosiły się dwa zespoły. W meczu o pierwsze miejsce para Dawid Podlaski/ Magnus Dudkiewicz pokonała w dwóch setach do 18 i 16 parę Adam Zadrożny/ Mariusz Jurkiewicz.

Końcowa klasyfikacja:
1. Dawid Podlaski/ Magnus Dudkiewicz
2. Adam Zadrożny/ Mariusz Jurkiewicz

Zapraszamy na boiska w sierpniu

Następny turniej przy MHS z cyklu GP rozegrany zostanie w sobotę 6 sierpnia o godz. 10.00. Turniej z 31 lipca, który miał się odbyć w Iłowie, przeniesiony został na 6 sierpnia, początek godz. 11.00 na stadionie gminnym.

Trzeci turniej w Lipowcu Kościelnym

W sobotę 23 lipca rozegrany został trzeci turniej z cyklu Grand Prix Lipowca Kościelnego. W ostatnim turnieju wystartowały tylko dwie pary. W finałowym meczu miejscowa para Damian Bierdnik/ Łukasz Bartnicki pokonała po tie breaku parę Adam Grądzki/ Cezary Augustynowicz (15:21, 21:19, 15:8). W klasyfikacji GP zwyciężyła para Tobiasz Andrzejewski/ Serafin Gruźlewski, która wygrywała w dwóch poprzednich turniejach. Najlepsze pary otrzymały nagrody, które wręczył Jarosław Mierzwiak- sędzia główny zawodów. Organizatorem turnieju było GCKSiR w Lipowcu Kościelnym.