Grędziński pierwszy w Nadarzynie

2016-06-03 09:25:48 (ost. akt: 2016-06-03 09:28:25)
Kolarze z powiatu mławskiego

Autor zdjęcia: Zdzisław Breński

Mławscy kolarze z powodzeniem walczyli na trasie wyścigu Skandia Marathon Lang Team w Gdańsku.

Na trasie Medio (64km) 13 miejsce zajął Bartosz Grędziński (TRW Cloudware Team), w kategorii M- 2 był dziesiąty. Na 22 pozycji finiszował Michał Różański (BCT Gdynia), M- 2 był szesnasty. W drugiej setce na 103 miejscu finiszował Łukasz Różanski (BCT Gdynia), w M- 2 był 39 i na miejscu 141 Michał Biranowski (Absolute Bike Team), w kat. M- 2 był 50. Na trasie Mini (33km) Bartosz Stryjewski (Dzierzgowo) zajął 49 miejsce, w kat, M- 1 był piąty. Drugiego dnia mławscy kolarze ścigali się w wyścigu Lotto Poland Bike Marathon w Nadarzynie. W wyścigu MAX (50km) 3 miejsce zajął Bartosz Grędziński, w kat. M- 2 był pierwszy. Pierwszą setkę kolarzy na tym dystansie zamknął Michał Biranowski, w kat M- 2 był 23. Na krótszym dystansie Mini (29km) Bartosz Stryjewski zajął 20 miejsce, w kat. M- 1 był trzeci. ZB