środa, 23 stycznia 2019. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Cała Mława biega

2016-05-18 12:33:19 (ost. akt: 2016-05-18 12:34:08)

Podziel się:

Kolejny rok z rzędu Mława włącza się do ogólnokrajowej akcji promującej zdrowy tryb życia „Cała Polska biega”. Tej wiosny bieg wystartuje w niedzielę 29 maja o godz. 18.00 z ulicy Reymonta.

Trasa biegu liczy 1,5 km i biegnie ulicami Reymonta, Lelewela i Kopernika (start przy banku BGŻ, meta – na miejskim stadionie). Wziąć w nim udział może każdy – bez względu na wiek – pod warunkiem, że nie ma ku temu przeciwwskazań zdrowotnych. Zapisy będą prowadzone już od godz. 16.30 w miejscu startu. Osoby niepełnoletnie muszą dodatkowo złożyć oświadczenie o zdolności do udziału w biegu podpisane przez opiekuna ustawowego. Organizatorzy zapewniają zabezpieczenie imprezy przez służby medyczne i policję.

Na mecie na uczestników będą czekać grill oraz nagrody – puchary dla najliczniejszych szkół, najmłodszego i najstarszego spośród biegaczy oraz niespodzianka dla najliczniejszej rodziny. Tradycyjnie zaś nie będzie nagród za najszybsze dotarcie do mety, impreza bowiem nie jest wyścigiem i ma charakter wyłącznie rekreacyjny.

Organizatorami akcji „Cała Mława biega” są Urząd Miasta Mława, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie, Miejski Dom Kultury w Mławie, Mławska Hala Sportowa, MKS Mławianka Mława i KS Zawkrze Mława.Burmistrz Sławomir Kowalewski zachęca do aktywności i udziału w tym wydarzeniu.

Szczegółowy regulamin biegu, mapę z zaznaczoną trasą oraz formularze oświadczeń zawodnika i opiekuna są dostępne na stronie MOSiR-u: http://www.mosir.mlawa.pl/2016/05/cala-mlawa-biega-3/. KN/UMM

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB