Sobota, 17 listopada 2018. Imieniny Grzegorza, Salomei, Walerii

Plac zabaw niebezpieczny dla dzieci?

2016-05-05 08:40:42 (ost. akt: 2016-05-10 20:38:48)

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

Podziel się:

Nasz Czytelnik, mieszkający w jednym z bloków przy ul. Załęskiego „Torfa” poinformował redakcję „Kuriera Mławskiego” o nieodpowiednim, jego zdaniem, stanie placu zabaw, znajdującym się przy blokach przy tej ulicy.

Mieszkamy w tych blokach od 6 lat i praktycznie od początku nie był tu zmieniany piasek. Poza tym ogrodzenie placu jest niebezpieczne dla dzieci. Od jego wewnętrznej strony wystają śruby, o które można się skaleczyć. Trzeba jeszcze dodać, że ogrodzenie to jest słabo zabezpieczone – bramka jest praktycznie cały czas otwarta i bardzo łatwo na miejsce zabaw dzieci mogą dostawać się różne zwierzęta. Poza tym jest tu bardzo mało urządzeń do zabawy, a młodych małżeństw mających kilkuletnie dzieci jest tu sporo. Przecież dziś w zakresie budowy, funkcjonowania placów zabaw obowiązują pewne normy. Czy ten nasz plac zabaw nie mógłby ich spełniać?


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Iwona Łazowa

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB