Drogi Czytelniku,

Cieszymy się, że odwiedzasz nasze serwisy internetowe. Nasz zespół redakcyjny cały czas pracuje nad tym, żeby móc dostarczać Ci jeszcze lepsze materiały dziennikarskie i oferować jeszcze lepsze usługi. Abyśmy mogli nadal to robić, potrzebujemy Twojej zgody. Dzięki niej będziemy mogli dostosowywać nasze strony pod Twoje preferencje i potrzeby oraz emitować Ci reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań i zachowań w Internecie. Twoja prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych są dla nas niezwykle istotne – nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Pamiętaj, że Twoje dane są u nas bezpieczne, a udzieloną zgodę możesz wycofać w każdej chwili zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

W JAKIM CELU PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

Twoje dane (w tym pliki cookies) wykorzystujemy w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym do badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www.

KTO JEST ADMINISTRATOREM DANYCH?

Administratorem danych osobowych są Mazowieckie Media Sp. z o. o.

JAKIE MASZ PRAWA?

Możesz w każdej chwili:

Więcej informacji nt. Twoich danych i naszej troski o nie znajdziesz w Polityce Bezpieczeństwa.

Nie pokazuj więcej tej informacji

Czwartek, 17 kwietnia 2025. Imieniny Anicety, Klary, Rudolfina

Mistrzostwa Europy. Krzysztof Klicki dziewiąty

2016-05-01 20:59:27 (ost. akt: 2016-05-01 21:01:25)
Krzysztof Klicki

Krzysztof Klicki

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

Podziel się:

Podczas rozgrywanych Mistrzostw Europy w Forde Norwegia Krzysztof Klicki (Mazovia Ciechanów), zawodnik pochodzący z gminy Stupsk zajął 9 miejsce w kategorii powyżej 105 kg.

Krzysztof Klicki zaczął bardzo dobrze, w rwaniu zaliczył trzy udane podejścia do ciężarów 171, 175 i 180. Prawdziwa walka o medale zaczęła się od ciężarów powyżej 200 kg. Zwyciężył Gruzin Lasza Tałachadze, który wyrwał sztangę z ciężarem 212 kg. W podrzucie Klicki zaliczył tylko pierwsze podejście na 220 kg. Kolejne dwa podejścia spalił na 225 i 227 kg. Tałachadze był bezkonkurencyjny i w tym boju, w podrzucie dźwignął ciężar 251 kg. W dwuboju dźwignął łącznie 463 kg., wywalczył trzy złote medale. Krzysztof Klicki wynikiem 400 kg został sklasyfikowany na 9 miejscu. ZB

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB