Niedziela, 24 czerwca 2018. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

Twórcy pożegnali zimę – przywitali wiosnę

2016-04-14 09:46:13 (ost. akt: 2016-04-14 10:10:55)

Autor zdjęcia: Iwona Łazowa

Podziel się:

Zainteresowani fotografią podziwiali prace mławian ze Związku Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej. 12 kwietnia w Galerii „Foyer" (w MDK) swoje zdjęcia zaprezentowali: Celina Błaszczyk, Danuta Gastołek, Robert Bartosewicz, Jacek Mianowski oraz Dariusz Tadrzyński.

Twórcy zaprosili mławian z dwóch okazji - finisażu wystawy "Zima" oraz wernisażu wystawy „Wiosna”. Inicjatywę dofinansowało miasto. A to w ramach konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego w 2016 r. Dzięki temu mieszkańcy mogli obejrzeć niezwykłe miejsca z naszego terenu utrwalone w fotografiach. W tematykę imprezy wprowadzili Jarosław Trześniewski – Kwiecień i Dariusz Tadrzyński. Nie zabrakło symbolicznej lampki szampana i słodkiego poczęstunku.

Iwo
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Iwona ŁazowaKomentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB