Drogi Czytelniku,

Cieszymy się, że odwiedzasz nasze serwisy internetowe. Nasz zespół redakcyjny cały czas pracuje nad tym, żeby móc dostarczać Ci jeszcze lepsze materiały dziennikarskie i oferować jeszcze lepsze usługi. Abyśmy mogli nadal to robić, potrzebujemy Twojej zgody. Dzięki niej będziemy mogli dostosowywać nasze strony pod Twoje preferencje i potrzeby oraz emitować Ci reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań i zachowań w Internecie. Twoja prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych są dla nas niezwykle istotne – nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Pamiętaj, że Twoje dane są u nas bezpieczne, a udzieloną zgodę możesz wycofać w każdej chwili zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

W JAKIM CELU PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

Twoje dane (w tym pliki cookies) wykorzystujemy w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym do badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www.

KTO JEST ADMINISTRATOREM DANYCH?

Administratorem danych osobowych są Mazowieckie Media Sp. z o. o.

JAKIE MASZ PRAWA?

Możesz w każdej chwili:

Więcej informacji nt. Twoich danych i naszej troski o nie znajdziesz w Polityce Bezpieczeństwa.

Nie pokazuj więcej tej informacji

Czwartek, 17 kwietnia 2025. Imieniny Anicety, Klary, Rudolfina

Karol Lubowiedzki nowym kierownikiem ARiMR-u

2016-03-10 08:58:06 (ost. akt: 2016-03-10 09:03:56)

Podziel się:

Rolnik z Dzierzgowa Karol Lubowiedzki od 26 lutego pełni funkcję kierownika Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Mławie. Powołanie na to stanowisko odebrał z rąk Beaty Kalinowskiej, dyrektora Mazowieckiego Oddziału Regionalnego ARiMR w Warszawie.

Nowy szef powiatowego biura mieszka w Dzierzgowie. Ukończył Akademię Rolniczo Techniczną w Olsztynie, gdzie uzyskał tytuł inżyniera rolnictwa oraz magistra doradztwa rolniczego. Po studiach pracował w Banku Spółdzielczym w Dzierzgowie, Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Poświętnem, a także w Urzędzie Gminy w Dzierzgowie. Był również pełnomocnikiem firmy, która zajmowała się obrotem produktami rolnymi. Od 2000 r. prowadzi gospodarstwo rolne w Dzierzgowie. Przypomnijmy, że poprzednim kierownikiem powiatowego biura agencji był Witold Bagiński, który został odwołany z tego stanowiska. Dodajmy, że takie odwołania kierowników miały miejsce praktycznie w całym kraju. Bartos


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: 



Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Iwona Łazowa

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB