Sobota, 17 listopada 2018. Imieniny Grzegorza, Salomei, Walerii

W TWOJEJ SPRAWIE - Nie wszystkim pasują zmiany na poczcie

2016-02-25 17:13:10 (ost. akt: 2016-02-25 14:14:38)

Podziel się:

Filie pocztowe w Mławie przy ul. Sienkiewicza i Osiedlu Młodych pracują w piątki od godziny 13. Niektórzy to krytykują. - Ludzie klną na taką zmianę – usłyszeliśmy od czytelnika. Tymczasem na poczcie twierdzą, że ułatwiają dostęp do punktów.

Mieszkańcy Mławy zasygnalizowali nam trudności ze skorzystaniem z usług Poczty Polskiej w punktach na Osiedlu Młodych i przy ul. Sienkiewicza po zmianach godzin pracy filii. Od poniedziałku do czwartku są otwarte w godz. 10 – 17. Natomiast od niedawna w piątki filie są czynne od godziny 13 do 20. Wcześniej pracowały w godz 10-17.

Zmiana utrudnieniem
dla mieszkańców

Ludzie którzy w piątek przyszli przed godziną 13 i „pocałowali klamkę” nie byli zadowoleni. Niedawno przed pocztą na Osiedlu Młodych niektórzy w niewybredny sposób krytykowali zmiany. - Ludzie przychodzą z Wólki i klną – opowiada pan Krzysztof z Mławy. Zmiana zaskoczyła mieszkańców Osiedla Młodych i okolic oraz dzielnicy przemysłowej. - Jest to utrudnienie dla osób, które chciałyby załatwić swoje sprawy na poczcie jeszcze przed południem. To najbliższa poczta na tym terenie. Do głównej siedziby w centrum miasta mamy kilka kilometrów. Poza tym na poczcie głównej nieraz zdarzyło mi się czekać w długiej kolejce - usłyszeliśmy.

Pracują
dłużej

Skargi nie dotarły do centrali pocztowej w Warszawie. Zapytaliśmy tam o powody zmian i możliwość wydłużenia przedpołudniowego czasu pracy filii. - Obydwie placówki czynne są od godziny 13 tylko w piątki. Za to są czynne dłużej bo do godziny 20. Tak, aby klienci pracujący w rożnych godzinach lub poza Mławą, po powrocie do Mławy, mieli możliwość odbioru przesyłek awizowanych. W godzinach 10 – 17 obie placówki pocztowe pracują od kilku lat i nie dotarły do nas skargi ze strony klientów na czas ich pracy. W Mławie funkcjonuje jeszcze placówka pocztowa czynna od poniedziałku do piątku w godz.: 8 – 19 oraz w soboty w godz. 8 – 14 – informuje Grzegorz Warchoł z biura prasowego Poczty Polskiej.

Iwona Łazowa

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Iwona Łazowa

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB