Sobota, 17 listopada 2018. Imieniny Grzegorza, Salomei, Walerii

Dzień babci i dziadka w Szkole Podstawowej w Stupsku

2016-02-01 16:09:11 (ost. akt: 2016-02-01 16:11:49)

Autor zdjęcia: Joanna Wtulich

Podziel się:

Uczniowie oddziału 0 oraz klas I i II wraz z wychowawcami – p. Anną Osowską, p. Małgorzatą Ogrodzińską oraz p. Ewą Oleszkin przygotowali dla babć i dziadków wspaniałą uroczystość z okazji ich święta, które obchodziliśmy 21 i 22 stycznia.

Spotkanie odbyło się 27 stycznia w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Stupsku. Mamy przygotowały dla dziadków i babć słodki poczęstunek, natomiast dzieci część artystyczną i drobne upominki. W tym roku były to przepiękne laurki oraz świeczniki z płyt CD. Frekwencja zaskoczyła organizatorki. W sali zgromadziło się ponad sto osób. Każde dziecko miało okazję recytować wierszyk, ale nie zabrakło również piosenek. W trakcie jednej z nich dziadkowie musieli wykonać z wnukami specjalny taniec, co wprowadziło swobodną atmosferę. Występy młodych artystów wzbudzały nie tylko łzy wzruszenia wśród zgromadzonych w sali rodziców i dziadków, ale również wesołość, ponieważ dzieci czuły się dobrze na scenie. Z pewnością jest to zasługą wychowawczyń, ale też tego, że przecież artyści występowali dla swoich najbliższych.
Na koniec wystąpiły dziewczęta z klasy V należące do szkolnego zespołu Perełki, którego opiekunką jest p. Ewa Oleszkin. Zaprezentowały one 2 piosenki z repertuaru ABBY. Oczywiście do każdej przygotowany był układ choreograficzny oraz wspaniałe stroje. Publiczność nie żałowała braw i z przyjemnością obejrzała występ.

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: ZSStupsk

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB