Czwartek, 24 maja 2018. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

55-latek okradziony i pobity. Policja zatrzymała sprawców napadu

2016-01-20 13:37:00 (ost. akt: 2016-01-20 20:32:31)

Autor zdjęcia: KWP Radom

Podziel się:

Mławscy policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali dwóch sprawców rozboju, którzy okradli i pobili 55- letniego mężczyznę w jego domu. Sprawcy to mieszkańcy powiatu mławskiego w wieku 36 i 34 lat. Do zdarzenia doszło na terenie gm. Lipowiec Kościelny.

Sprawcy napadu, po zdarzeniu ukrywali się przed policją. Zostali zatrzymani 20 stycznia rano. Do rozboju doszło 17 stycznia br. na terenie gminy Lipowiec Kościelny. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, dwaj sprawcy, po wyważeniu drzwi wejściowych weszli do pomieszczeń mieszkalnych, zajmowanych przez 55- letniego mężczyznę. Następnie obezwładnili właściciela i zażądali wydania pieniędzy. Po przeszukaniu mieszkania ukradli portfel z zawartością 10 zł, dowód osobisty oraz dekoder telewizyjny. W wyniku zdarzenia, pokrzywdzony doznał urazów żeber oraz ogólnych potłuczeń ciała, przebywa w szpitalu. Podejrzani o dokonaniu rozboju mężczyźni, zatrzymani przez mławskich kryminalnych, to jak się okazało, dwaj mieszkańcy tej samej co pokrzywdzony, miejscowości. Trwają czynności policji.

Zgodnie z Art. 280. § 1. Kto kradnie, używając przemocy wobec osoby lub grożąc natychmiastowym jej użyciem albo doprowadzając człowieka do stanu nieprzytomności lub bezbronności, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Iwona Łazowa

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB