Toastem szampana wzniesionym przez burmistrza Sławomira Kowalewskiego 9 stycznia br. w sali PSM w Mławie rozpoczął się mławski Koncert Noworoczny. Na muzyczne świętowanie nadejścia Nowego Roku zdecydowało się wiele osób.
Zabrakło miejsc siedzących. Ludzie zajęli także przejścia. Może czas pomyśleć o organizacji tradycyjnej już imprezy w miejscu, które pomieści więcej osób?
Iwona Łazowa
Czytaj e-wydanie 

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz TUTAJ ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Iwona Łazowa







Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Dodaj komentarz Odśwież
Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych
Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez
krys #1905547 | 37.47.*.* 13 sty 2016 09:30
Już w poprzednich latach, bodajże 2 lata temu padło takie stwierdzenie,że koncert powinien odbyć się w większej sali.
!
odpowiedz na ten komentarz