środa, 24 kwietnia 2019. Imieniny Bony, Horacji, Jerzego

XXIV finał WOŚP w Mławie

2015-12-28 13:59:01 (ost. akt: 2015-12-28 14:03:15)

Autor zdjęcia: Archiwum redakcji

Podziel się:

W tym roku 24 finał WOŚP w Mławie odbędzie się 10 stycznia w I Liceum Ogólnokształcącym w Mławie. W tym roku zbieramy na zakup sprzętu medycznego dla oddziałów pediatrycznych i dla godnej opieki ludzi w podeszłym wieku.

Na ulicach miasta będzie kwestowało ok. 50 wolontariuszy (20 zarejestrowanych przez WOŚP, ok.30 z identyfikatorem przygotowanym przez I LO.

Jak co roku kwesta rozpocznie się od godziny 8 rano i będzie trwała do godziny 20 wieczorem.

O godzinie 14.30- inscenizacja wypadku drogowego.

W Sali sportowej ILO od godziny 15 będzie:
aukcja zebranych wcześniej przedmiotów
loteria drobnych gadżetów także otrzymanych od różnych darczyńców z Mławy i okolic
będzie można zbadać się pod kątem kardiologicznym w połączeniu z poradą lekarza specjalisty Pana doktora Jacka Białobłockiego (30zł do puszki za takie badanie, cena na rynku wynosi powyżej 100zł)
dodatkowo można będzie zbadać ciśnienie krwi oraz poziom cukru
będziemy mogli również oddać krew w punkcie krwiodawstwa – także na terenie szkoły, najprawdopodobniej – wzorem ubiegłego roku – w małej sali gimnastycznej
będziemy również malować twarze (make-up, ale również maski postaci)
głodnych i zziębniętych poczęstujemy grochówką, którą ugotują mławscy strażacy, a nalewać do miseczek będą Panie z bursy szkolnej
będzie też można zrobić sobie oryginalną fryzurę
policja przygotowała szereg atrakcji (symulator jazdy, alkogogle,)
będzie można zrobić zdjęcie z Komisarzem Mławiakiem

Standardowo wolontariusze będą kwestować w najbardziej popularnych wśród mieszkańców naszego miasta miejscach (tzn. przed kościołami, supermarkety, park, rynek centrum, rynek Wólka, ale również ulice osiedlowe)

Koncert będzie stanowił atrakcyjne uzupełnienie aukcji. Koncert przygotowuje ILO – artystami będą uczniowie mławskich szkół w tym Szkoły Muzycznej oraz mali przedszkolacy. Aukcja wraz z koncertem od godziny 15 do godziny 20.00 (mniej więcej).

Zaprezentuje się również Mławskie Centrum Tańca.

Światełko do nieba będzie o godzinie 20 wieczorem. Będzie to zakończenie naszego grania w ramach WOŚP-u w tym dniu.

Zwracamy się z prośbą do wszystkich mieszkańców o drobne przedmioty na loterie oraz fajne pomysły, przedmioty na aukcje. Mogą to być rabaty, sesje, spotkania, wyjazdy (nietypowe rzeczy). Dzięki nim będziemy mogli uzbierać większą sumę pieniędzy. Wszystkie te pomysły oraz przedmioty prosimy przekazywać do I Liceum Ogólnokszatcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Mławie do pedagog w godzinach od 8:00 do 14:00. Z góry dziękujemy za pomoc.

Wszystkie przedmioty na aukcję ukażą się na Fanpage WOŚP Mława na portalu społecznościowym Facebook. Na tej stronie znajdą się wszystkie informacje o WOŚPIE w Mławie (tzn. aukcje, informację, godziny, prośby, podziękowania, relacja)

W imieniu sztabu WOŚP Mława – Olga Kołakowska
Elżbieta Śliwińska

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB