Poniedziałek, 21 stycznia 2019. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

Rodzina zmarłej apeluje o pomoc

2015-12-07 11:42:20 (ost. akt: 2015-12-07 15:39:37)
Ela Bawarska 3 grudnia zginęła tragicznie w wypadku na skuterze w Tajlandii

Ela Bawarska 3 grudnia zginęła tragicznie w wypadku na skuterze w Tajlandii

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

Podziel się:

Ela Bawarska zginęła tragicznie w wypadku na skuterze w Tajlandii. Rodzina potrzebuje pomocy w sprowadzeniu ciała do Polski. Apelują o wsparcie.

List o następującej treści trafił do redakcji:

POTRZEBUJEMY WASZEJ POMOCY!!

W ten czwartek (3 grudnia) straciliśmy naszą młodszą siostrzyczkę, Elę Bawarską. Zginęła tragicznie w wypadku na skuterze w Tajlandii. Zmarła tuż po przewiezieniu do szpitala. Pomimo ubezpieczenia w TU Europe jakie specjalnie na ten wyjazd wykupiła, wiemy już że ubezpieczyciel na 99 % nie pokryje kosztów transportu ciała do Polski, ani żadnych innych wydatków. Bardzo zależy nam na tym, żeby sprowadzić jej ciało i złożyć obok ciała naszego taty w Mławie.
Na samo sprowadzenie ciała będzie potrzebna kwota 20 tys zł. Musimy uzbierać ją jak najszybciej, żeby udało nam się ją sprowadzić. Otworzyliśmy specjalnie na ten cel konto. Proszę Was o pomoc. Każdy tyle ile może.
Każdy kto ją znał wie, że była to bardzo kochająca, wrażliwa i ciągle uśmiechnięta osoba. Mimo, że życie nie było dla niej łatwe. W moim sercu pozostanie na zawsze dziura, której nikt nie jest w stanie wypełnić, bo nikt mi nie zastąpi mojej siostrzyczki. Wiem, że Bóg pociesza! Potrzebna nam jest jednak również pomoc finansowa.

Eli z pewnością należy się godne pochowanie w miejscu skąd pochodzi. Będziemy ogromnie wdzięczni za każdą pomoc.

Wpłaty dokonujemy na konto: 45 2490 0005 0000 4000 7114 4463 (Alior S.A.) z dopiskiem „Ela” w tytule. Daniel Bawarski, ul. Słowackiego, 06-500 Mława

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Iwona Łazowa