2015-08-14 09:35:28 (ost. akt: 2015-08-14 09:51:41)
Jan Stryjewski dwukrotnie stawał na podium

Autor zdjęcia: Zdzisław Breński

Podziel się:

W Brodnicy na czterech dystansach ścigało się 739 zawodników, najlepiej na wymagających trasach radzili sobie bracia Stryjewscy z Dzierzgowa, obydwaj stawali na podium.

Baza wyścigu zlokalizowana była nad jeziorem Niskie, trasa prowadziła pomiędzy najpiękniejszymi jeziorami Brodnickiego Parku Krajobrazowego. Na najkrótszym dystansie Hobby Jan Stryjewski finiszował na trzecim miejscu, w kategorii wiekowej HM3 zajął drugie miejsce. Czterech naszych kolarzy rywalizowało na trasie Fit. Najszybciej trasę pokonał Bartosz Stryjewski, który zajął 23 miejsce w kategorii Open, w kategorii FM0 stanął na drugim stopniu podium. Na tej trasie pojechał Bartosz Grędziński, który wystartował w wyścigu Mega, jednak na 7 km złapał gumę i zmuszony był do zmiany trasy. Wyścig ukończył na 62 miejscu, w kat. FM1 był czwarty. Pozostała dwójka kolarzy ukończyła wyścig: Janusz Jastrzębowski- 170 miejsce, w kat. FM3 był 44, Klaudiusz Kwieciński- 249 miejsce, w kat. FM2 był 75. Dwóch kolarzy ścigało się na trasie Mega, Michał Różański (BCT Team Gdańsk) finiszował na 42 miejscu, w kat. MM1 zajął 7 miejsce, Michał Biranowski wyścig ukończył na 56 pozycji, dało mu to w kat. MM1- 9 miejsce. ZB