środa, 27 lipca 2016. Imieniny Aureliusza, Natalii, Rudolfa

Mławski Klub Fotograficzny zaprasza na wernisaż

2015-08-04 15:25:00 (ost. akt: 2015-08-04 15:27:55)

Podziel się:

Miejski Dom Kultury w Mławie przy ul. Rynek 13 oraz Janusz Dębski serdecznie zapraszają na otwarcie wystawy pt. „Przegląd twórczości członków Mławskiego Klubu Fotograficznego” działającego przy Galerii „13” w Mławie. Wernisaż odbędzie się w środę 5 sierpnia 2015 r. o godz. 18:00 w galerii FOYER na parterze MDK.

Wystawa prezentuje dorobek 14 fotografików Mławy i powiatu, Iłowa, Działdowa oraz USA. Swoje prace wystawią: Robert Bartosewicz, Ewa Czaplińska – Kubka, Mirosława Czajkowska, Janusz Dębski, Milena Kordalska, Joanna Krzemieniewska, Anita Kamal, Monika Olszewska, Kinga Olszewska, Marcin Pontus, Mateusz Serafin, Krzysztof Napierski, Cezary Lewandowski, Szymon Wyrostek.

Wystawę tworzy ok. 140 zdjęć o różnej tematyce takich jak przyroda, krajobrazy, portrety, architektura, fotografia dokumentalno – dziennikarska itp.

W programie wernisażu znajdzie się m.in. kilka słów o MKF, przedstawienie sylwetek
i dokonań autorów zdjęć, mini koncert w wykonaniu Natalii Siwiec uczennicy Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Mławie, która zaśpiewa utwory muzyki rozrywkowej oraz spotkanie z 1 Wicemiss Polski na wózku Joanną Krzemieniewską.

Wystawę można oglądać do 15 sierpnia 2015r. w godzinach otwarcia MDK. - To warto zobaczyć – poleca Janusz Dębski.

Janusz DębskiCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Iwona Łazowa

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB