Niedziela, 31 maja 2020. Imieniny Anieli, Feliksa, Kamili

Utwory Geppert, Jantar i German zachwyciły naszą publiczność

2015-07-09 08:34:20 (ost. akt: 2015-07-09 08:41:49)
Sylwia Pogwizd podczas występu w parku

Sylwia Pogwizd podczas występu w parku

Autor zdjęcia: Robert Bartosewicz

Podziel się:

Sylwia Pogwizd – niewidoma wokalistka zaśpiewała w parku miejskim. Publiczność usłyszała utwory z repertuaru m.in. Anny German, Edyty Geppert i Anny Jantar.

Anna Pogwizd jest bohaterką jednego z reportaży magazynu Telewizji Polskiej „Ekspres reporterów”. Jej głos wielu krytyków muzycznych uznało za bardzo podobny do głosu Anny German. Koncert rozpoczął się w niedzielę 5 lipca o godz. 18.00 na estradzie miejskiego parku. Można było usłyszeć wiele znanych utworów z repertuaru Anny Jantar, Edyty Geppert i wspomnianej Anny German. Koncert mógł się odbyć dzięki wsparciu finansowemu urzędu miasta w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie działań na rzecz kultury, sztuki i ochrony dóbr kultury w 2015 roku. Imprezę zorganizowało Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Lokalnych „Mławskie Forum Aktywnych" działające przy Miejskim Domu Kultury w Mławie. BartosCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Robert Bartosewicz

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB