Czwartek, 22 czerwca 2017. Imieniny Pauliny, Sabiny, Tomasza

Fotorelacja. Piknik w parku miejskim

2015-06-28 21:24:15 (ost. akt: 2015-06-28 21:28:26)

Autor zdjęcia: Robert Bartosewicz

Podziel się:

W sobotę 27 czerwca w parku miejskim odbył się VII Piknik Integracyjno-profilaktyczny pod hasłem „W zdrowym ciele zdrowy duch”.

Imprezę dla mieszkańców Mławy zorganizował Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie i Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem”. Na parkowej estradzie wystąpiły m.in. dzieci uczęszczające na pozalekcyjne zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w MOPS-ie oraz grupa „Zakręceni pozytywnie”. Nie zabrakło rozrywki dla najmłodszych, było m.in. malowanie twarzy oraz różne zabawy. Podczas pikniku zaprezentowały się różne instytucje w tym m.in.: Komenda Powiatowa Policji, Miejska Biblioteka Publiczna, Klub Abstynenta „Droga”, mławski sanepid i Stowarzyszenie „Amazonki”.

Bartos

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Robert Bartosewicz
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB