Wtorek, 11 sierpnia 2020. Imieniny Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

Samowolka na cmentarzu. Gałąź runęła na groby

2015-06-10 13:00:00 (ost. akt: 2015-06-10 08:59:17)

Autor zdjęcia: Iwona Łazowa

Podziel się:

Na mławskim cmentarzu parafialnym ktoś samowolnie wyciął gigantyczną gałąź, która runęła na groby. Jeden z Czytelników zgłosił problem w redakcji „Kuriera”.

- Sprawdźcie jak to wygląda. Zróbcie zdjęcie. Widać, że ktoś wyciął wielką gałąź, która z ogromnej wysokości spadła na groby. Na oko widać, że uszkodziła co najmniej kilka pomników – powiedział nam Czytelnik. Poinstruował nas, że chodzi o miejsce po lewej stronie cmentarza parafialnego, przy bramce. Informacje potwierdziły się. Kiedy udaliśmy się na miejsce okazało się, że kilkumetrowa gałąź wielkiego drzewa leży w poprzek alejki. Jej konary opadły na kilka pomników. Widać było miejsce przecięcia o sporym przekroju gałęzi. Wiadomo już, że wycinka była bezprawna. Nie wiadomo o co chodziło sprawcy. Był to głupi dowcip, czy samowolna próba wycinki i coś poszło nie tak? A może to celowe uszkodzenie pomników? Możemy się jedynie domyślać. Sprawę bada policja. - Dostaliśmy zgłoszenie od zarządcy cmentarza, że ktoś samowolnie wyciął gałąź, która uszkodziła pomniki. Czynności w tej sprawie prowadzą dzielnicowi – informuje Anna Gorczewska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Mławie.

Iwona Łazowa


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Iwona Łazowa

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB