Wtorek, 22 maja 2018. Imieniny Emila, Neleny, Romy

Pomóż spełnić marzenia młodej wokalistki

2015-04-15 09:48:31 (ost. akt: 2015-04-15 09:53:42)
Natalia Lewandowska bierze udział w międzynarodowym programie

Natalia Lewandowska bierze udział w międzynarodowym programie

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

Podziel się:

Natalia Lewandowska z Mławy potrzebuje twojego głosu, aby wziąć udział w profesjonalnych warsztatach AIM2FAME - globalnego konkursu talentów. Odniosła już pierwszy sukces, dostając się do jednego z etapów programu typu talent show.

21-letnia Natalia Lewandowska mieszka w Mławie od 18 lat. Obecnie studiuje na 3 roku inżynierii transportu w Warszawie. Swoją przyszłość wiąże też z muzyką. - Zawsze całym moim życiem była muzyka. Wielokrotnie reprezentowałam swoją szkołę w różnego rodzaju konkursach. Jednak mieszkając w Warszawie postanowiłam spróbować swoich sił w czymś „dużym” – mówi o sobie Natalia.

Poszłam
i zaśpiewałam

Mławianka wzięła udział w AIM2FAME - pierwszym globalnym konkursie talentów, transmitowanym na całym świecie i otwartym na zawodników ze wszystkich krajów.
AIM2FAME łączy dwa najbardziej popularne wśród młodych ludzi formaty telewizyjne - konkurs talentów i reality TV. AIM2FAME składa się z dwóch części, konkursu i serialu - reality show. - W grudniu byłam na wstępnym przesłuchaniu w Warszawie. Zwątpiłam parę razy, żeby w ogóle tam iść, ale poszłam i zaśpiewałam… Otrzymałam jako jedna z 5 osób tzw. Złoty bilet, który dał mi przepustkę do TOP200 osób na całym świecie. Zaskoczenie było ogromne… i szczęście, że ktoś w końcu w ciebie uwierzył. Pierwszy etap konkursu za mną... Od 1 kwietnia zaczął się 2 etap. I zaczyna się walka– opowiada Natalia. Dziewczyna czeka na wasze wsparcie.

Natalia chce się
dostać na warsztaty

Spośród nadesłanych filmów, wybieranych jest 20 półfinalistów, którzy wyjadą na 3-tygodniowy obóz w Walencji. Tam pod okiem specjalistów i gwiazd rynku muzycznego będą doskonalić umiejętności. Następnie zaprezentują się w eliminacjach półfinałowych. Po tym etapie zostanie ośmiu finalistów, którzy wystąpią w finale. Natalia zdaje sobie sprawę, że dotrzeć do finału nie będzie łatwo. Przede wszystkim zależy jej na udziale w warsztatach w Walencji. – Byłabym szczęśliwa gdyby udało mi się dostać do grupy, która pojedzie na warsztaty. Chodzi mi o prawdziwą i profesjonalną naukę, na którą w tym momencie po prostu mnie nie stać. Życie studenta nie na wszystko pozwala – mówi Natalia. I tu jest mi potrzebna pomoc, ponieważ TOP20stkę wybierają ludzie…

Jak głosować
na Natalię?

Wystarczy wejść na stronę: http://www.go4fame.com. Tam szukamy nagrania Natalii i klikamy. Następnie klikamy LOG IN i logujemy się na Facebooku lub Google +. Klikamy CLICK TO VOTE pod nagraniem. Dodajemy komentarz i udostępniamy.- To wszystko co trzeba zrobić, aby pomóc spełnić moje marzenia. Potrzebuję waszych głosów – mówi Natalia.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB