Remis i przegrana IV ligowców

2015-02-28 22:30:24 (ost. akt: 2015-02-28 22:31:17)

Podziel się:

Dobiegają końca przygotowania do rundy rewanżowej. Powoli krystalizują się składy naszych zespołów. W weekend wszystkie drużyny rozgrywały spotkania kontrolne.

Trener zespołu Mławianki Adam Fedoruk testował kolejnego zawodnika, Mateusza Romachowa. Mecz z MKS-em Przasnysz został rozegrany na sztucznej nawierzchni w Baranowie. W pierwszej połowie znakomitej sytuacji nie wykorzystał Mateusz Stryjewski. Za to podopieczni Wiktora Pełkowskiego objęli prowadzenie po celnym trafieniu Piotra Piaseckiego. Wyrównał po przerwie wprowadzony do gry Karol Podliński. Przasnysz ponownie objął prowadzenie, dzięki trafieniu Radosława Piątka. W końcówce spotkania gola na wagę remisu zdobył pięknym strzałem z dystansu Krzysztof Dąbkowski.

Mławianka: Kubik- Radziszewski, R. Wróblewski, Brzozowski, Dąbkowski- Litun, Łukaszewski, J.Wróblewski, Ł. Wróblewski- Mateusz Stryjewski, Romachów. Po przerwie zagrali: Drzewiecki, Masiak, Michał Stryjewski, Podliński, Orzechowski.
Korona Szydłowo kolejne spotkanie rozegrała w Kraszewie, podopieczni Włodzimierza Gorczycy przegrali 0:3 z Wkrą Bieżuń.

Mławianka- MKS Przasnysz 2:2
Korona Szydłowo- Wkra Bieżuń 0:3

W niższych ligach

Podopieczni Jarosława Szmyta w rozegranym meczu sparingowym na własnym boisku zremisowali bezbramkowo z Orłem Janowiec K. Piłkarze Żaka Szreńsk rozegrali spotkanie kontrolne na boisku w Iłowie, rywalem była Iskra Narzym. Podopieczni Marka Dobrowolskiego pokonali Iskrę po dwóch bramkach Piotra Kołakowskiego, po jednej strzelili Mateusz Rybicki, Paweł Brdak i Damian Szpinda.
Na tym samym boisku GKS Strzegowo przegrało 2:5 z Velem Lidzbark W.
Piłkarze GKS Lipowiec pokonali w Ciechanowie Opię Opinogóra. Bramki dla GKS zdobyli Kamil Cichocki i Adam Juszczyk.
Wieczfnianka- Orzeł Janowiec K. 0:0
Iskra Narzym- Żak Szreńsk 0:5
GKS Strzegowo- Vel Lidzbark W. 2:5
GKS Lipowiec- Opia Opinogóra 2:1