Piątek, 23 sierpnia 2019. Imieniny Apolinarego, Miły, Róży

Dunaj. Zabawa dla dzieci. Mikołaj rozdawał prezenty

2015-02-11 11:46:03 (ost. akt: 2015-02-11 12:20:14)

Podziel się:

Zabawa choinkowa w świetlicy w Dunaju w gminie Stupsk przygotowana przez radę sołecką cieszyła się sporym zainteresowaniem. Podczas imprezy (31 stycznia) atrakcji nie brakowało. Były konkursy z nagrodami m.in.: biegi w workach, przeciąganie liny, zabawa „kto szybciej zje pączka”.

Wiele wrażeń dostarczyła też wizyta świętego Mikołaja, który rozdał dzieciom w sumie 38 paczek pełnych słodyczy. Nie zabrakło również okazji do tańca. - Zabawa była udana. Dziękujemy wszystkim którzy włączyli się w organizację choinki – mówi sołtys Ireneusz Tartas.

Iwo


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ppp #2691342 | 185.170.*.* 3 mar 2019 15:03

    no dudaj zabawa dla dzieci soltys ale ta wiska zle mnie sie kojazy gdyz tam mieszkaja mordercy rodziny skowronskich w sumie zostalo otrutych dwoje rodzicow jedna corka isyn jeden syn sie uratowal dziki cioci czech u ktorej przebywal wywiozla go do dalszej rodiny nie mogli go znalezc i otruc ale przekaz rodzinny pozostal tam mieszkaja klimek na tej posesji dowiedzcie sie od swoich dziadkow napewno wspomna o tragedii jak a spotkala przez tych trucicieli historia pamietliwa jest rodzina tez soltysie mlody wiedz gogo tam masz pozdrawiam

    ! - + odpowiedz na ten komentarz