Poniedziałek, 6 kwietnia 2020. Imieniny Ady, Celestyny, Ireneusza

Okoński pierwszym zwycięzcą

2014-11-21 11:42:08 (ost. akt: 2014-11-21 11:54:46)
Tenisiści zainaugurowali sezon 2014/15

Tenisiści zainaugurowali sezon 2014/15

Autor zdjęcia: Zdzisław Breński

Podziel się:

W hali SP nr 6 w Mławie zainaugurowana została kolejna edycja Grand Prix Mławy w tenisie stołowym. Pierwszym zwycięzcą został Adam Okoński z Dąbrowy, który w finałowym spotkaniu pokonał ubiegłorocznego triumfatora Waldemara Sosnowskiego z Działdowa.

Turniej organizowany przez MOSiR rozgrywany jest w dwóch kategoriach wiekowych, młodzieżowa do lat 16 i Open. W młodszej kategorii rywalizowało 7 zawodników. Zwyciężył Łukasz Jaroszewski z Dąbrowy przed Jakubem Tomczykowskim z Wiśniewa.
Bardziej zacięta rywalizacja była w kategorii Open, w pierwszym turnieju startowało 20 zawodników z Działdowa, Ciechanowa i z powiatu mławskiego. Turniej rozgrywany jest systemem „do dwóch porażek”. W górnej części tabeli dominował Waldemar Sosnowski, który w półfinale pokonał Pożarowszczyka z Ciechanowa, przegrał z lewej strony o 2 miejsce z Łączyńskim. W dolnej niepokonany Adam Okoński wygrał z Łączyńskim, w półfinale pokonał Szmila. W eliminacjach odpadli Cezary Augustynowicz (przegrał z Żochowskim) i Gorczyca (przegrał z Białobrzeskim). Najlepszy z Mławian Mirosław Krajewski w spotkaniu o 3 miejsce przegrał z Łączyńskim. Drugi turniej rozegrany zostanie 22 listopada o godz. 9.00 w hali SP nr 6. ZB

Kategoria do lat 16:

1. Łukasz Jaroszewski- Dąbrowa, 2. Jakub Tomczykowski, 3. Filip Chmielewski, 4. Kamil Wasiłowski, 5. Patrycja Tomczykowska- Wiśniewo, 6. Jakub Dębek- Dąbrowa.
Kategoria Open:
1. Adam Okoński- Dąbrowa, 2. Marcin Łączyński, 3. Waldemar Sosnowski- Działdowo, 4. Mirosław Krajewski, 5. Hubert Pożarowszczyk- Ciechanów, 6. Paweł Szmil, 7. Antoni Białobrzeski- Działdowo, 8. Stefan Żochowski- Ciechanów.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB