Borek i Stryjewski na podium

2014-09-28 19:32:20 (ost. akt: 2014-09-28 19:34:38)
Mławscy kolarze w Rawie Mazowieckiej

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

Kolejny wyścig Mazovia MTB Marathon rozegrany został w Rawie Mazowieckiej, w którym wystartowało czterech kolarzy z powiatu mławskiego. Na podium stanęli Adam Borek i Bartosz Stryjewski.

Pecha miał jadący w wyścigu Mega Bartosz Grędziński, który miał na 8 km defekt roweru i zmuszony był zejść z trasy. Dobrze pojechał na najdłuższym odcinku w Giga Adam Borek, sklasyfikowany został na 21 miejscu (w kat M- 2 zajął 3 miejsce). W wyścigu Fit dobrze zaprezentował się robiący stałe postępy Bartosz Stryjewski z Dzierzgowa. W klasyfikacji Open był 32, w kat. FMJ zajął 3 miejsce. W wyścigu Hobby Jan Stryjewski z Dzierzgowa finiszował na 19 pozycji w kat. HM- 3 zajął 10 miejsce. ZB