Sobota, 27 kwietnia 2024. Imieniny Sergiusza, Teofila, Zyty

Grędziński dwukrotnie na podium

2014-04-29 21:46:58 (ost. akt: 2014-04-29 21:48:02)
Adrian Świderski i Bartosz Grędziński

W Legionowie zainaugurowana została X Edycja Mazovia MTB Marathon. Bardzo dobrze zaprezentowali się mławscy kolarze reprezentujący BDC Retro Team i Tempo Mława. Bartosz Grędziński i Wiesław Tadrzak stanęli na najniższym stopniu podium.

W Legionowie startowało 1234 kolarzy. Na trasie Mega (46 km) wystartowało ośmiu zawodników, Bartosz Grędziński występujący w barwach BDC Retro Team ukończył wyścig na trzecim miejscu w kategorii M-2 mławianin uplasował się na drugim miejscu. Do zwycięzcy Grzegorza Maleszki z Olsztyna stracił zaledwie dwie setne sekundy. Udany występ zanotowali także reprezentanci Tempo Mława. Wiesław Tadrzak stanął na najniższym stopniu w kategorii M-5 wyścigu Mega. W klasyfikacji generalnej został sklasyfikowany na 42 pozycji. ZB

Pozostałe miejsca w wyścigu Mega:

31. Adrian Świderski (15 w M3), 42. Wiesław Tadrzak (3 w M5), 95. Andrzej Klimek (17 w M4), 126. Michał Biranowski (16 w M2), 165. Wojciech Szczepański (72 w M3), 175 Jacek Pala (16 w M5), 412. Mirosław Suszek (106 w M4)
W barwach BDC wystąpił Adam Borek, startujący w wyścigu Fit (24 km) zmagania ukończył na 17 miejscu i 5 miejsce w kategorii wiekowej FM 2.