Śmiertelny wypadek w Dozinach. Ciężkie warunki na drogach!

2013-12-06 14:24:07 (ost. akt: 2013-12-10 08:29:09)

W Dozinach (koło Szreńska) 6 grudnia w godzinach południowych doszło do tragicznego wypadku samochodowego. Zginął młody mężczyzna.

Śmiertelny wypadek w Dozinach. Ciężkie warunki na drogach!

Autor: Iwona Łazowa

Warunki na drodze powiatowej, gdzie doszło do tragicznego wypadku są ciężkie. Na niektórych odcinkach jest ślisko, występują zawieje i zamiecie śnieżne. Szczególnie na odcinkach pomiędzy Wiśniewkiem a Wojnówką i Podkrajewem, a także Bogurzynem i Dozinami. iwo

Więcej w „Nowym Kurierze Mławskim” (11.12.13r)


Komentarze 67 pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

  1. Przerażona !! ;(( #1271016 | 46.77.*.* 14-12-2013 19:30

    11.12.2013r. zginął Olek Trojanowski w Dozinach . Kochany przez wszystkich, pomocny zawsze uśmiechnięty chlopak, bedzie go brakowac wyrazy współczucia rodzinie i najbilzszymm :(( :// !!

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. no #1270391 | 176.103.*.* 13-12-2013 23:10

    [*]

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  3. Karolina Klicka #1267465 | 83.31.*.* 11-12-2013 09:32

    Olek był super chłopakiem. Współczuję rodzinie i jego dziewczynie. Trzymaj się Wiolka, zawsze jesteśmy z Tobą. W razie jakiejkolwiek pomocy wiesz gdzie się zgłosić.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  4. Mini #1267223 | 188.47.*.* 10-12-2013 21:36

    Jutro o 19 Różaniec w Szreńsku, a w czwartek pogrzeb o 13.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    1. Mini #1267219 | 188.47.*.* 10-12-2013 21:35

      Niestety zabierani są z tego świata właśnie tacy ludzie uczynni z czystym sumieniem i dobrzy takie jest życie... Przykre że trzeba mieć coś za skórą żeby żyć...

      Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

    2. Sookie-warrior-1280x #1266830 | 82.160.*.* 10-12-2013 14:17

      Plotka poszła jak fala , że nie żyje chłopak z Miączyna 23 lata zginął rozwożąc chleb.Wow.. co za fantazja. Tyle , że tak się dowiadujemy o różnych sytuacjach od ludzi świadków. Normalne i nie czujmy nienawiści. Wiemy już jaka jest prawda zginął nasz kolega ,który miał specyficzne poczucie humoru , ale nie jeden śmiał się z jego żartów ;) nie pozór niczym się nie wyróżniający najbardziej przeżyją to rodzice i ludzie z Miączyna bo się jeździło to tu to nam zawsze czas był żeby razem gdzieś śmignąć. Aż się wierzyć nie chce , ze Olka niema. Ale takie życie ujowe jest ,że zabiera tych co mieli żyć długo bo chociaż dzięki takiemu szło pozyskać uśmiech na mordzie . Takie jest moje zdanie pozdro

      Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz

    3. Kolezanka_zeSzkoly #1266810 | 82.160.*.* 10-12-2013 14:02

      Zabawny i spontaniczny chłopak ;) z niego był i na pewno jak wariat nie jechał wątpię żeby ktoś z jego ilorazem Iq pruł w taką pogodę po prostu nie miał szczęścia jak dla mnie też w pt jechałam wtedy do Mławy i co jakiś czas musiałam się zatrzymywać bo bałam się jechać dalej. Nic nie było widać . Współczuję ludziom co byli z nim naprawdę blisko stracić przyjaciela przed samymi świętami niewyobrażalny ból.

      Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

    4. Mini #1266423 | 188.47.*.* 09-12-2013 22:55

      Czytać co niektórych wypowiedzi się nie da gadacie bzdury... Stała się tragedia i to wielka nie wiadomo z jakich przyczyn zginął Olek i to nie jest powiedziane że jechał jak wariat i zginął... Po prostu tak było gdzieś to zapisane i tak się stało jedno co nam zostało to pamiętać że ktoś taki był żył między nami i był uczynnym uśmiechniętym wspaniałym chłopakiem. I złożyć całej rodzinie Trojanowskich najserdeczniejsze wyrazy współczucia...

      Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

      1. Mini #1266422 | 188.47.*.* 09-12-2013 22:54

        Czytać co niektórych wypowiedzi się nie da gadacie bzdury... Stała się tragedia i to wielka nie wiadomo z jakich przyczyn zginął Olek i to nie jest powiedziane że jechał jak wariat i zginął... Po prostu tak było gdzieś to zapisane i tak się stało jedno co nam zostało to pamiętać że ktoś taki był żył między nami i był uczynnym uśmiechniętym wspaniałym chłopakiem. I złożyć całej rodzinie Trojanowskich najserdeczniejsze wyrazy współczucia...

        Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

      2. ----- #1266257 | 5.173.*.* 09-12-2013 19:40

        Pogrzeb jest prawdopodobnie w środę . Ale nie jestem pewna.

        Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

        1. 242 #1266088 | 83.31.*.* 09-12-2013 16:07

          Ktoś wie kiedy pogrzeb Olka ?

          Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

        2. Dudek #1265786 | 79.133.*.* 09-12-2013 09:05

          Jak zwykle brak wyobraźni. Szkoda młodego człowieka. Brak jak zwykle zdrowego rozsądku.

          Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

        3. niusia #1265693 | 31.61.*.* 09-12-2013 00:48

          OLEK BYŁ SUPER CHŁOPAKIEM ZAWSZE POMOCNYM I UCZYNNYM JAK RÓWNIEŻ ŚWIĘTEJ PAMIĘCI JEGO BRAT MATEUSZ. SZKODA ŻE DOBRZY LUDZIE TAK SZYBKO ODCHODZĄ NIECH IM ZIEMIA LEKKĄ BĘDZIE, A CAŁEJ RODZINIE WSPÓŁCZUJĘ WYSTARCZY ŻE POWIEDZĄ SŁOWO A JAK TYLKO BĘDĘ MOGŁA TO POMOGĘ. PAMIETAJCIE!!!!!

          Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

        4. Agoss #1265678 | 31.175.*.* 08-12-2013 23:24

          Wie może ktoś kiedy odbędzie się pogrzeb ? Olek był moim kolegą ze szkoły średniej...myślę też o tym, żeby zawiadomić naszą byłą wychowawczynie... Szkoda,że tak się stało, życie jest brutalne...zbyt brutalne !!! ;(

          Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

        5. AnOnIm #1265615 | 176.103.*.* 08-12-2013 22:01

          [swiateło] nie udzielaj się OK, tak będzie najlepiej.

          Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

        6. swiateło #1265541 | 31.61.*.* 08-12-2013 20:27

          każdy zapomni niedługo .

          Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

          1. AnOnIm #1265337 | 176.103.*.* 08-12-2013 15:19

            Będzie na zawsze w naszych sercach.[*]

            Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

          2. przyjaciel #1264890 | 176.103.*.* 07-12-2013 21:20

            zginął olek trojanowski lat 20 kochany przez całą rodzinę będzie bardzo go brakowało zostawił braci i siąstrę w raz z rodzicami i swoją dziewczynę przykre to,ale prawdziwe.

            Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

          3. MAGDA JURKIEWICZ #1264390 | 176.103.*.* 07-12-2013 11:35

            NAJSZCZERSZE KONDOLENCJE....DLA CALEJ RODZINY..[*]

            Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

          4. sylwia #1264372 | 178.235.*.* 07-12-2013 11:10

            dobry chlopak, zawsze usmiechniety..... takie jego obraz zapamietam,spoczywaj w pokoju [*]

            Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

          5. nina #1264355 | 31.2.*.* 07-12-2013 10:44

            najlepszy kolega w życiu był dobrym i uczynnym kolego którego już niema

            Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

          6. Wioleta #1264284 | 95.40.*.* 07-12-2013 09:04

            Bardzo Cię Kocham Oluś i zawsze tak będzie [*]. Dlaczego to właśnie Ty? :( Zawsze uśmiechnięty pomocny. Mówiłeś że przez ten śmiech, będziesz żył wiecznie a nas zostawiłeś :(((((((((((((((

            Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

            1. gierek #1264221 | 176.103.*.* 07-12-2013 06:40

              Chłopak który zginął to Olek? :/

              Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

              1. KECAJ #1264201 | 83.9.*.* 07-12-2013 01:55

                Popieram "gościa". Są ludzie i plotko-ludzie. I przez takich plociuchów szukających sensacji zazwyczaj w czyimś nieszczęściu Olek i Błażej z Miączyna jak się teraz mogą czuć ? Gorzej plociuchowi coś dobrego o kimś wspomnieć innym i poplotkować na jego temat. Czy dopiero po śmierci ludzi doceniamy? Tak jest w większości przypadków. I to jest przedziwne.

                Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

              2. KECAJ #1264197 | 83.9.*.* 07-12-2013 01:42

                Ludzie lubią robić z igły widły. A plotkarstwo to najcięższy grzech. Ten który pyta "a kto to" lub "a skąd był ten kierowca" to ŚWIR , który plotkami żyje. Pewnie chce najświeższą wiadomość w sklepie podczas zakupów mleka i bułek roznieść. Uklęknij,zmów paciorek za zmarłego i nie interesuj się resztą (jego życiem lub końcem życia).

                Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

              3. jan #1263964 | 176.103.*.* 06-12-2013 20:51

                młody chłopak szkoda..... ale zeby było 60 na godz zyl by

                Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

                1. ja #1263953 | 188.47.*.* 06-12-2013 20:45

                  taka informacja do mnie dotarła, ale jest nieprawdziwa to przepraszam, i szczerze mam nadzieje że ty masz racje

                  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

                2. gość #1263934 | 164.127.*.* 06-12-2013 20:37

                  Brawo dla ,,ja", która pisze o Błażeju ( który żyje ) jeszcze lepsza ta co ją poprawiła . Ludzie ogarnijcie się, jeśli nie wiecie to nie piszcie głupot...

                  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

                  1. smutna.. #1263915 | 83.6.*.* 06-12-2013 20:28

                    wspaniały chłopak z Miączyna, pamiętam Cię uśmiechniętego Olek! trzymaj się tam na górze [*] wyrazy współczucia dla rodziny i najbliższych.

                    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

                  2. ja #1263904 | 188.47.*.* 06-12-2013 20:20

                    wiem kto zginął. Znałam tego chłopaka, to Błażej z Miączyna, bardzo fajny młody człowiek. Bardzo mi przykro.

                    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (4)

                    1. czekolada #1263893 | 31.61.*.* 06-12-2013 20:13

                      boze zginal mlody czlowiek bardzo wspolczuje rodzicom zblizaja sie swieta.Wie ktos czyja wina,slyszalam,ze nie mial 20lat

                      ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

                      1. XXX. #1263848 | 79.191.*.* 06-12-2013 19:45

                        Kto zginął? [*]

                        Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

                      2. gość #1263816 | 164.127.*.* 06-12-2013 19:25

                        Z Miączyna [*]

                        Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

                      3. gosc #1263791 | 5.184.*.* 06-12-2013 19:13

                        Wie ktos skad byl kierowca golfa

                        ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (4)

                        1. xxxx #1263790 | 176.103.*.* 06-12-2013 19:13

                          [*]