środa, 20 czerwca 2018. Imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała

Festyn rodzinny w "jedynce" - „Czas na zdrowie”

2013-06-06 11:45:22 (ost. akt: 2013-06-06 11:55:29)

Podziel się:

5 czerwca w Szkole Podstawowej nr 1 odbył się Rodzinny Festyn Zdrowia. Tego dnia w szkol ebyło niezwykle kolorowo, gdyż każda klasa miały inny kolor ubrania.

Uroczystość rozpoczęła Dyrektor ZPO1 – Janina Lampkowska, która przywitała przybyłych na festyn gości i złożyła dzieciom życzenia z okazji ich święta.

Wszyscy uczniowie otrzymali słodkie upominki, które ufundowała Rada Rodziców. Wręczono nagrody i dyplomy laureatom szkolnego konkursu "Wiedzy o Mławie".

Na stołówce szkolnej zostały zorganizowane stoły z ekologicznymi i regionalnymi potrawami. Znaczną część potraw przygotowali rodzice i firma Mirella. Każda klasa oraz zaproszeni goście mieli możliwość degustowania potraw. Pielęgniarka mierzyła ciśnienie oraz poziom cukru we krwi.

Na sali gimnastycznej odbywały się gry i zabawy sportowe z udziałem uczniów i nauczycieli. W klasach uczniowie obejrzeli filmy promujące zdrowe odżywianie. Po sportowych konkurencjach i degustacji był pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu Kasi Welenc i i Michała Barana.

Uczniowie z klas VI wykonali wspólny taniec. Wszyscy obejrzeli tez pokaz walki judo w wykonaniu ucznia Miłosza Tylickiego i absolwenta Mateusza Rychłowskiego.

Na zakończenie było się przeciąganie liny między klasami.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB