środa, 23 stycznia 2019. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Ulicami Mławy pobiegło kilkaset osób. Zobacz zdjęcia

2013-06-05 09:48:02 (ost. akt: 2013-06-05 10:00:22)

Autor zdjęcia: Robert Bartosewicz

Podziel się:

W tym roku w akcji „Cała Mława biega” wzięło udział 385 osób. W niedzielę 2 czerwca pobiegły całe rodziny. Najmłodsi uczestnicy biegu Grażyna i Maja mają po 4 lata.

Biegnących było mniej niż w ubiegłym roku, kiedy to na mławskie ulice wybiegło 550 mieszkańców naszego miasta. Trasa o długości 4 km wiodła ulicami: Reymonta, Żeromskiego, Długą, Bagno, Sportową, Sienkiewicz, Ordona, Mariacką, Sportową, Zachodnią, Morawskiej, Szpitalną i PCK. Meta była już tradycyjnie na mławskim stadionie, gdzie odbyło się wręczenie nagród.

Najliczniej reprezentowane szkoły dostały puchary. Wręczono je Szkole Podstawowej nr 7 i Gimnazjum nr 2 w Mławie oraz 9-osobowej rodzinie - państwu Zadrożnym z dziećmi. Wyróżniono tez najmłodszych uczestników, 4-letnie Maję i Grażynę oraz najwcześniej urodzonego Edwarda Staniszewskiego. Biegacze otrzymali też pamiątkowe koszulki. Potem każdy mógł posilić się kiełbaską z grilla. Organizatorami akcji byli: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Miejski Dom Kultury, Mławska Hala Sportowa i Klub Sportowy „Zawkrze” Mława.

Bartos


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB