Z dniem 1 września 2026 roku nastąpią zmiany na stanowiskach dyrektorów w dwóch szkołach ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Mławski. Zarząd Powiatu, w drodze postępowań konkursowych, powierzył pełnienie funkcji dyrektorów na pięcioletnią kadencję Ewie Zagożdżon – w Zespole Szkół Nr 4 im. Obrońców Mławy z Września 1939 r. w Mławie oraz Robertowi Grabowskiemu – w Zespole Szkół Nr 1 w Mławie. Zmiany kadrowe są następstwem przejścia na emeryturę dotychczasowych dyrektorów: Stanisława Matyjasika oraz Urszuli Makowskiej.
Pan Robert Grabowski ukończył Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Wydział Teologii na kierunku teologia. Ponadto ukończył studia podyplomowe w zakresie: organizacja i zarządzanie oświatą, nauczanie przedmiotów zawodowych w ramach obszaru budowalnego, nauczanie historii, edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopedagogika).
Nowo powołanym dyrektorom składamy serdeczne gratulacje oraz życzymy wielu sukcesów, satysfakcji z pracy zawodowej, a także powodzenia w kierowaniu powierzonymi placówkami oświatowymi.







Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Dodaj komentarz Odśwież
Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez