Wtorek, 22 października 2024. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

St. ogn. Łukasz Przybyszewski na podium 28 Biegu Przełajowego "O Nóż Komandosa"

2024-10-11 10:30:00 (ost. akt: 2024-10-10 23:49:12)

Autor zdjęcia: Andrzej Kreczman – KW PSP Warszawa, Zmierzymy Czas

St. ogn. Łukasz Przybyszewski z Komendy Powiatowej PSP w Mławie reprezentował Komendę Wojewódzką PSP w Warszawie podczas 28 Biegu Przełajowego "O Nóż Komandosa". Wywalczył III miejsce w kategorii Straż Pożarna.

W XXVIII Biegu Przełajowym o Nóż Komandosa im gen broni Włodzimierza Potasińskiego i zarazem Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Crossie pod patronatem Szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego Jacka Siewiery udział wzięło prawie 900 zawodników, którzy mieli do pokonania trasę w lesie pod Lublińcem w umundurowaniu służbowym.
Zawodnicy startowali na dystansie 10 km w dwóch kategoriach: mężczyzn oraz kobiet. Na linię startu stawili się przedstawiciele wojska, policji, straży granicznej, straży pożarnej oraz innych służb mundurowych.

Funkcjonariusz - st. ogn. Łukasz Przybyszewski z Komendy Powiatowej PSP w Mławie reprezentował Komendę Wojewódzką PSP w Warszawie. Finalnie, z czasem 00:42:25 wywalczył III miejsce w kategorii Straż Pożarna i uplasował się na wysokiej 43 pozycji w klasyfikacji ogólnej.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!